کتاب هری پاتر و فرزند نحس اثر جی کی رولینگ


کتاب هری پاتر و فرزند نحس اثر جی کی رولینگ

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

تعداد بازدید: ۱۰۵

ثبت کننده: امیرمحمد جعفری

نمایشنامه ی هری پاتر و فرزند نفرین شده، هشتمین داستان مجموعه ی هری پاتر به حساب می آید و اولین داستان رسمی این مجموعه است که در صحنه ی تئاتر به اجرا درمی آید. هری پاتر، همیشه زندگی سختی داشته اما شرایط زندگی او در حال حاضر بسیار سخت تر از گذشته شده است چرا که اکنون ساعات زیادی را در وزارت جادو، صرف کار می کند و پدر سه بچه مدرسه ای نیز هست. در حالی که هری مشغول دست و پنجه نرم کردن با گذشته ای است که مدام بر زندگی فعلی او تأثیر می گذارد، کوچکترین پسرش، آلبوس، مجبور است با میراث خانوادگی ای کنار بیاید که هیچ وقت علاقه ای به آن نداشته است. اتفاقات گذشته و حال در هم می آمیزند و این پدر و پسر از حقیقتی دردناک آگاه می شوند: گاهی اوقات، تاریکی از جاهای غیرقابل انتظاری به سراغ آدم می آید.

جوآن جو رولینگ، زاده ی ۳۱ ژوئیه ۱۹۶۵، با نام های هنری جی. کی. رولینگ و رابرت گالبریث، نویسنده ی مجموعه کتاب های داستان هری پاتر است. داستان های هری پاتر پس از شهرت جهانی، جوایزی متعدد را از آن خود کرد. این مجموعه ی داستانی به ۶۵ زبان و به طور تقریبی در ۴۰۰ میلیون نسخه منتشر شده است. کتاب های هری پاتر از پرفروش ترین کتاب های تاریخ بشر بوده اند.

قسمت هایی از کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده

ایستگاه شلوغ و مملو از جمعیت است. آدم های بسیاری در ایستگاه هستند که هر کدام می خواهند برای خود جایی بروند. در بین این فشار و شلوغی، دو قفس بزرگ بر روی دو چرخ دستی سنگین، تلق و تلوق می کنند. این چرخ دستی ها توسط دو پسر به نام های جیمز پاتر و آلبوس پاتر کشیده می شوند که مادر آنها، جینی، هم به دنبالشان در حال حرکت است. مردی سی و هفت ساله به نام هری، دختر خود، لی لی را بر روی شانه هایش حمل می کند. آلبوس: بابا، همش داره این حرف رو می زنه. هری: جیمز، بس می کنی؟ جیمز: فقط گفتم شاید بیفته اسلیترین. و شاید... (پدرش به او چشم غره می رود) باشه. آلبوس: (به مادرش نگاه می کند) برام نامه می نویسین دیگه، نه؟ جینی: اگر بخوای هر روز برات نامه می فرستیم. آلبوس: نه. هر روز نمی خواد. جیمز میگه بیشتر بچه ها فقط ماهی یه بار از خونه بهشون نامه می فرستن. نمی خوام که... هری: سال پیش برای برادرت هفته ای سه تا نامه می فرستادیم. آلبوس: چی؟ جیمز!

هری، کسانی که دوستشان داریم، هیچ وقت واقعا ما را ترک نمی کنند. چیزهایی وجود دارد که مرگ نمی تواند لمس کند.

آن ها انسان های بزرگی بودند با کاستی های فراوان، و می دانی، آن کاستی ها باعث شد که آن ها به نوعی بزرگ تر شوند.

  • قطع : رقعی

  • تعداد صفحات : 376 صفحه

  • نوع جلد : شومیز

  • نویسنده/نویسندگان : جی کی رولینگ

  • مترجم : امیر مهدی حقیقت

  • ناشر : حوض نقره

  • تعداد جلد : 1

  • موضوع : کودک ونوجوان

  • مناسب برای : گروه سنی الف , گروه سنی ب

#معرفی کتاب هری پاتر و فرزند نحس اثر جی کی رولینگ #دانلود کتاب هری پاتر و فرزند نحس اثر جی کی رولینگ #معرفی کتاب #فایل صوتی کتاب هری پاتر و فرزند نحس اثر جی کی رولینگ #نسخه الکترونیکی کتاب هری پاتر و فرزند نحس اثر جی کی رولینگ
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «کتاب هری پاتر و فرزند نحس اثر جی کی رولینگ»