کتاب باز هم خدا هست اثر جوئل اوستین انتشارات آندیاگستر


کتاب باز هم خدا هست اثر جوئل اوستین انتشارات آندیاگستر

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

تعداد بازدید: ۱۵۸

ثبت کننده: امیرمحمد جعفری

کتاب باز هم خدا هست اثر جوئل اوستین با ترجمه ی علی محمدی مطلق در انتشارات آندیاگستر به چاپ رسیده است.

کلام ما، قدرت فوق العاده ای دارد. وقتی حرف می زنیم به آن جان می بخشیم. اشخاص بدون توجه به مثبت یا منفی بودن کلامشان و جملات منفی زیادی درباره خود خانواده و آینده شان استفاده می کنند. مثلاً آنها می گویند هرگز موفق نمی شوند. بیماری مرا خواهد کشت. بازار خراب است. نمی توانم شرایط را درست کنم. فصل سرماخوردگی است قطعاً بیمار خواهم شد. آنها نمی دانند با گفتن این صحبت ها در حال رقم زدن آینده شان هستند. کلیه کامیابی شما در کلام است کلامی را بگویید که در جهت زندگی ایده آل تان باشد. نمی توانید از شکست حرف بزنید و انتظار پیروزی داشته باشید. نمی توانید از کمبودهای تان صحبت کنید، انتظار فراوانی داشته باشید. هر چیزی که بگویید همان را به وجود می آورید. اگر می خواهید بدانید که ۵ سال دیگر چه وضعیتی خواهید داشت، گوش کنید که در مورد خود چه می گوید.

جول اوستین متولد ۵ مارس ۱۹۶۳ میلادی است که معادل ۱۴ اسفند ۱۳۴۱ شمسی است. پدر جول که یک کشیش بود، او را تشویق می کرد تا در کلیسا سخنرانی کند اما او نمی پذیرفت و علاقه ای نداشت. کلیسایی که بزرگترین کلیسای پروتستان (شاخه ای از مسیحیت) و در شهر هیوستون آمریکا واقع است. در نهایت جول اوستین در سال ۱۹۹۹ پس از فوت پدرش کار پدرش را ادامه داد و به جای پدرش کشیش ارشد کلیسای لیکوود شد. او هیچ وقت تصورش را هم نمی کرد که راه پدرش را ادامه دهد. جول اوستین کشیش، نویسنده، روانشناس انگیزشی و سخنران می باشد که هر هفته یکشنبه ها در این کلیسا جلوی ۱۶ هزار نفر به مدت تقریبا ۳۰ دقیقه سخنرانی می کند. سخنرانی های هفتگی او توسط بیشتر از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه در بیش از ۱۰۰ کشور دیده یا شنیده می شود. او نویسنده کتاب های زیادی می باشد که هفت تا از این کتاب ها جزو کتاب های پرفروش نیویورک تایمز به شمار می آیند. مخاطبان جول اوستین به او لقب «کشیش خنده رو» را دادند و سخنرانی هایش را با تکنیک های فن بیان با جذابیت به خصوصی همراه می کند طوری که وقتی پای صحبت های او می نشینید گذشت زمان را احساس نمی کنید.

  • قطع : رقعی

  • تعداد صفحات : 96 صفحه

  • نوع جلد : شومیز

  • نویسنده/نویسندگان : جوئل اوستین

  • مترجم : علی محمدی مطلق

  • ناشر : آندیاگستر

  • موضوع : آرامش در پرتو ایمان

#معرفی کتاب باز هم خدا هست اثر جوئل اوستین انتشارات آندیاگستر #دانلود کتاب باز هم خدا هست اثر جوئل اوستین انتشارات آندیاگستر #معرفی کتاب #فایل صوتی کتاب باز هم خدا هست اثر جوئل اوستین انتشارات آندیاگستر #نسخه الکترونیکی کتاب باز هم خدا هست اثر جوئل اوستین انتشارات آندیاگستر
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «کتاب باز هم خدا هست اثر جوئل اوستین انتشارات آندیاگستر»