مجموعه ی داستان های کارآگاه سیتو و دستیارش چین می ادو نشر هوپا اثر آنتونیو ایتوربه


مجموعه ی داستان های کارآگاه سیتو و دستیارش چین می ادو نشر هوپا اثر آنتونیو ایتوربه

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

تعداد بازدید: ۱۳۲

ثبت کننده: امیرمحمد جعفری

در بخش پرونده های عجیب، مرموز و خیلی سخت، سروان چین می ادو با ذره بین-جاروبرقی شماره ی 9 تمیزکاری می کند. کارآگاه سیتو هم مثلا دایره المعارف بزرگ کارآگاه ها را می خواند، اما راستش دارد چرت می زند. یک دفعه فرمانده تروئنوس، بداخلاق و اخمو مثل همیشه، به اتاق می آید. - کارآگاه! الان که وقت خواب نیست! - کی گفته من خوابیده ام؟ تا حالا کسی را ندیده اید که با چشم های بسته کتاب بخواند؟ فرمانده تروئنوس می گوید: - الان برای این چیز ها وقت نداریم. باید به یک پرونده ی خیلی مهم رسیدگی کنیم.

آنتونیو ایتوربه، متولد 1967 در شهر ساراگوسای اسپانیا، بیشتر از هر چیز یک روزنامه نگار است و با بسیاری از روزنامه ها و مجله های اسپانیا همکاری می کند. چندتایی هم کتاب برای بچه ها و بزرگ ترها نوشته که مجموعه ی کارآگاه سیتو از همه ی آن ها معروف تر است. این کتاب تا حالا به چند زبان ترجمه شده. آنتونیو این مجموعه را برای بچه های خودش نوشت که آن زمان رنج و هفت ساله بودند و عاشق داستان های پلیسی. اما کم کم بسیاری از کودکان در سراسر دنیا شیفته ی کارآگاه سیتو و پرونده های مرموزش شدند.

  • نویسنده/نویسندگان : آنتونیو ایتوربه

  • مترجم : رضا اسکندری

  • ناشر : هوپا

  • تعداد جلد : 10

  • موضوع : ماجراجویی-پلیسی

  • مناسب برای : گروه سنی ب , گروه سنی ج

#معرفی مجموعه ی داستان های کارآگاه سیتو و دستیارش چین می ادو نشر هوپا اثر آنتونیو ایتوربه #دانلود مجموعه ی داستان های کارآگاه سیتو و دستیارش چین می ادو نشر هوپا اثر آنتونیو ایتوربه #معرفی کتاب #فایل صوتی مجموعه ی داستان های کارآگاه سیتو و دستیارش چین می ادو نشر هوپا اثر آنتونیو ایتوربه #نسخه الکترونیکی مجموعه ی داستان های کارآگاه سیتو و دستیارش چین می ادو نشر هوپا اثر آنتونیو ایتوربه
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «مجموعه ی داستان های کارآگاه سیتو و دستیارش چین می ادو نشر هوپا اثر آنتونیو ایتوربه»