کتاب فنون مذاکره اصول کاربردها ترفندها اثر محمدرضا شعبانعلی انتشارات نص


کتاب فنون مذاکره اصول کاربردها ترفندها اثر محمدرضا شعبانعلی انتشارات نص

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

تعداد بازدید: ۱۲۶

ثبت کننده: امیرمحمد جعفری

همه ما انسانها هر روز با خودمان و با اطرافیان در حال مذاکره هستیم. مذاکره های عاطفی و احساسی، مذاکره های تجاری،مذاکره با دوستان و همکاران تنها نمونه هایی از مذاکره هایی هستند که ما به صورت روزمره با آنها مواجه می شویم. مذاکره مانند هر مهارت دیگری، اصولی که بدون رعایت آنها نمی توانیم موفق باشیم. در کتاب ” فنون مذاکره “ کوشیده شده است در کنار مبانی نظری مذاکره، مثالها و سناریوهای کاربردی نیز مطرح شوند تابه کارگیری اصول و مبانی تسهیل گردیده و در ذهن مخاطب تثبیت شود. این کتاب، در حال حاضر تنها کتابی است که با رعایت نکات فرهنگی مربوط به کشورمان،به طور خاص برای استفاده مخاطب ایرانی تالیف و تدوین شده است .

مذاکره از جمله مهارتهای عمومی است که هر فردی مستقل از شغل و پیشه و حتی در روابط اجتماعی به آن نیاز دارد. کسب مهارت در مذاکره می تواند علاوه بر تسهیل روند پیشرفت شغلی، در بهبود تعاملات روزمره ما نیز نقش بسزایی داشته باشد. همانطور که بسیاری از بزرگان مذاکره گفته اند، برخلاف باور عمومی این مهارت از طریق آموزش قابل اکتساب است. از اینرو بر آن شدیم تا با ارئه کتابی متمایز از نظر محتوا و نوع چاپ و تولید، قدمی در راستای آموزش این مهارت اجتماعی برداریم.

این کتاب با مقدمه ای از آقای دکتر حیدری،پدر مذاکره ایران،راهی بازار شده است. او درباره این کتاب می نویسد:

« کتاب فنون مذاکره که توسط دوست فرهیخته من، جناب آقای محمدرضا شعبانعلی تألیف گردیده، کمک زیادی به گسترش دانش و فن مذاکره کرده و بخصوص نکات کاربردی آن، درک ترفندهای مذاکراتی را تسهیل می کند چرا که برای گذر از این ترفندها باید علاوه بر تسلیم نشدن در برابر انتظارات طرف مقابل، این ترفندها و نیرنگ های مذاکرات را بشناسیم و به چند و چون آن پی ببریم.

یکی از مهم ترین و مفیدترین بخشهای این کتاب، معرفی ترفندهای مداکره بخصوص مذاکرات بین الملی است که خوشبختانه راه کار و روش پیاده کردن آن و روش موفقیت در این شرایط نامطلوب نشان داده شده است.

فصل یازدهم این کتاب که به شرح ویژگی های فردی مذاکره کننده پرداخته شده است، یکی از فصول آموزنده کتاب می باشد که به زبان ساده، اعتقاد به این ویژگی ها و ایجاد این مهارت ها را به خواننده القا می نماید و به او هشدار می دهد که ایجاد این توانمندی ها و باورها، لازمه موفقیت در مذاکره است.»

  • قطع : رحلی

  • تعداد صفحات : 329 صفحه

  • نوع جلد : شومیز

  • نویسنده/نویسندگان : محمدرضا شعبانعلی

  • ناشر : انتشارات نص

  • تعداد جلد : 1

  • موضوع : فنون مذاکره

#معرفی کتاب فنون مذاکره اصول کاربردها ترفندها اثر محمدرضا شعبانعلی انتشارات نص #دانلود کتاب فنون مذاکره اصول کاربردها ترفندها اثر محمدرضا شعبانعلی انتشارات نص #معرفی کتاب #فایل صوتی کتاب فنون مذاکره اصول کاربردها ترفندها اثر محمدرضا شعبانعلی انتشارات نص #نسخه الکترونیکی کتاب فنون مذاکره اصول کاربردها ترفندها اثر محمدرضا شعبانعلی انتشارات نص
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

نظرات کاربران

:sweat_smile::sweat_smile:
۰۰

ارسال نظر برای «کتاب فنون مذاکره اصول کاربردها ترفندها اثر محمدرضا شعبانعلی انتشارات نص»