کتاب سوپ جوجه برای روح اثر جک کانفیلد و مارک و.هانسن انتشارات نگاه نوین


کتاب سوپ جوجه برای روح اثر جک کانفیلد و مارک و.هانسن انتشارات نگاه نوین

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۷

تعداد بازدید: ۱۲۴

ثبت کننده: امیرمحمد جعفری

همه ی ما به دنبال داستانهایی الهام بخش هستیم تا کمی سختی روزگار را بر خود آسان کنیم. داستان هایی واقعی که رخ داده اند و برای ما نمود معجزه دارندو داستان هایی که می توانیم باورشان کنیم و روز خود را با یاد آن ها آغاز کنیم و یا شب را با یاد آن ها به خواب برویم. این کتاب ، شامل صد و یک داستان است که می توانید روزی یک عدد از آن ها را مطالعه کنید و روز خوبی را برای خود بسازید.

جک کنفیلد و مارک ویکتور هانسن، نویسندگان کتاب سوپ جوجه برای روح درباره ی این کتاب نوشته اند: «همه ی ما می دانیم که برای پایان دادن به درد و رنج های عاطفی که اغلب آدم ها در دامش اسیر هستند به چه چیزی نیاز داریم. عزت نفس بالا و اثربخشی شخصی خصوصیاتی هستند که هرکس بخواهد می تواند به آن ها دست پیدا کند. فقط کافی ست برای شان وقت بگذارد.

انتقال جان و روح یک سخنرانی زنده به یک اثر مکتوب، کار سختی ست. داستان هایی را که هر روز تعریف می کنیم، چندبار بازنویسی کرده ایم تا به آن ها جان ببخشیم. وقتی این داستان ها را می خوانید، لطفا هر چیزی را که تا حالا در کلاس های تندخوانی یاد گرفته اید، فراموش کنید. سرعت مطالعه تان را کم کنید. با دل و جان تان به واژه ها گوش دهید. از هر داستان لذت ببرید. بگذارید بر جان تان بنشینند. بعد از خواندن هر داستان، از خودتان بیرسید، «اين داستان چه چیزی را در من برانگیخت؟ چه توصیه ای برای زندگی ام دارد؟». با هر داستان ارتباط برقرار کنید. بعضی داستان ها ممکن است تکان دهنده باشند. بعضی از این داستان ها ممکن است اثرگذاری بیش تری نسبت به بقیه ی داستان ها داشته باشند. در بعضی های شان شاید معنای عمیق تری پیدا کنید و بعضی های شان باعث گریه تان شوند یا شما را بخندانند. بعضی از داستان ها باعث دلگرمی تان می شوند و برخی ممکن است همان چیزی باشند که دنبالش بوده اید. نمی شود گفت کدام شان واکنش درستی به آن داستان است. بگذارید این اتفاق بیفتد و در مسیر طبیعی خودش جلو برود. عجله نداشته باشید که کتاب را تمام کنید. سر حوصله مطالعه اش کنید. از آن لذت ببرید. با تمام وجود بخوانیدش. این کتاب نتیجه ی هزاران ساعت تلاش ما برای گلچین «بهترین بهترین ها» و حاصل چهل سال تجربه ی ماست.

  • قطع : رقعی

  • تعداد صفحات : 292 صفحه

  • نوع جلد : شومیز

  • نویسنده/نویسندگان : جک کانفیلد،مارک و.هانسن

  • ناشر : نگاه نوین

  • موضوع : روانشناسی موفقیت

#معرفی کتاب سوپ جوجه برای روح اثر جک کانفیلد و مارک و.هانسن انتشارات نگاه نوین #دانلود کتاب سوپ جوجه برای روح اثر جک کانفیلد و مارک و.هانسن انتشارات نگاه نوین #معرفی کتاب #فایل صوتی کتاب سوپ جوجه برای روح اثر جک کانفیلد و مارک و.هانسن انتشارات نگاه نوین #نسخه الکترونیکی کتاب سوپ جوجه برای روح اثر جک کانفیلد و مارک و.هانسن انتشارات نگاه نوین
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «کتاب سوپ جوجه برای روح اثر جک کانفیلد و مارک و.هانسن انتشارات نگاه نوین»