کتاب آن سوی مرگ اثر جمال صادقی نشر معارف


کتاب آن سوی مرگ اثر جمال صادقی نشر معارف

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۲۶

تعداد بازدید: ۲۳۳

ثبت کننده: امیرمحمد جعفری

مرگ یکی از عجیب ترین و ناشناخته ترین پدیده های زندگی است. این بحث در عین ناشناخته بودن یکی از جذاب ترین مباحث در حوزه فلسفه و روانشناسی است. کتابهای زیادی درباره مرگ نوشته شده است. کتاب آنسوی مرگ، نوشته جمال صادقی، یکی از کتابهای معروف درباره مرگ است.

خلاصه کتاب آنسوی مرگ

جمال صادقی، نویسنده کتاب آن سوی مرگ، تجربه سه نفر از افرادی که مرگ را تجربه کرده اند به صورت مکتوب درآورده است. او ادعا می کند که نوشته های کتاب مستند هستند و این افراد واقعا مرگ را لمس کرده اند.

خواندن تجربه این سه نفر و حکایت هایی که نقل می کنند جالب و تکان دهنده است. با خواندن این کتاب با تجربیاتی رو به رو خواهید شد که کمتر آنها را شنیده اید یا خوانده اید.

نظراتی که خوانندگان کتاب آن سوی مرگ درباره تجربه خود از خواندن این کتاب مطرح کرده اند متفاوت است. بسیاری معتقدند این کتاب بسیار تکان دهنده و باورپذیر نوشته شده است و تجربیات افراد مصاحبه شونده را باور کرده اند.

نثر کتاب آن سوی مرگ روان است و توصیف هایی که در این کتاب نوشته شده اند ملموس و قابل درک هستند. مجموعه جذابیت روایت ها و نثر خوب نویسنده، از کتاب آن سوی مرگ کتابی پرکشش و جذاب ساخته است که نمی توان از خواندن آن دست کشید.

از طرفی بعضی از خوانندگان ادعا می کنند تجربیاتی که خوانده اند چندان باورپذیر به نظر نمی رسد. و حتی گاه با باورهای دینی متناقض یا متعارض است. درهرصورت نمی توان این کتاب را کتاب ضعیف یا غیرقابل توجه دانست.

تمام حواشی ایجاد شده درمورد کتاب آن سوی مرگ اثبات می کند که این کتاب ارزش حداقل یک بار خوانده شدن را دارد. توصیه می کنم این کتاب را بخوانید و نظرات خودتان درباره آن با ما به اشتراک بگذارید.

  • وزن : 396 گرم

  • قطع : رقعی

  • تعداد صفحات : 346 صفحه

  • نوع جلد : شومیز

  • نویسنده/نویسندگان : جمال صادقی

  • ناشر : نشر معارف

  • مناسب برای : گروه سنی د , گروه سنی ه , تمامی گروه های سنی , بزرگسالان

#معرفی کتاب آن سوی مرگ اثر جمال صادقی نشر معارف #دانلود کتاب آن سوی مرگ اثر جمال صادقی نشر معارف #معرفی کتاب #فایل صوتی کتاب آن سوی مرگ اثر جمال صادقی نشر معارف #نسخه الکترونیکی کتاب آن سوی مرگ اثر جمال صادقی نشر معارف
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «کتاب آن سوی مرگ اثر جمال صادقی نشر معارف»