کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل


کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۲۴

تعداد بازدید: ۱۱۷

ثبت کننده: امیرمحمد جعفری

در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید (۱۹۷۳)، ناپلئون هیل روش های ۵۰۰ نفر از موفق ترین انسان­ های دوران خودش را بررسی می کند که شامل ثروتمندترین افراد، برترین سیاستمداران، مخترعان مشهور، نویسندگان و رهبران کسب و کار می شود.

بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید که ابتدا در بحبوحه رکود عظیم منتشر شد، بیش از ۱۰۰ میلیون بار به فروش رفته است. تنها در صورتی می توانیم به اهدافمان در زندگی برسیم که اشتیاق سوزانی داشته باشیم. خیلی از ما آرزوی ثروت و استقلال مالی داریم، ولی آرزو به تنهایی کمکی به کسب اهدافمان نمی کند. برای اینکه ثروتمند شویم و به رویاهایمان برسیم، باید اشتیاق سوزانی را در درون خود ایجاد کنیم. به عنوان مثال، حتی پس از بالای ۱۰ هزار بار شکست در آزمایشات خود، توماس ادیسون از هدف اختراع منبع نور الکتریکی دلسرد نشد. بی تردید، او اشتیاقی برای تحقق رویایش داشت. پس از سال­ ها تلاش، با اختراع لامپ همین کار را هم کرد. نویسنده ه­ای به نام فنی هارست هم تجربه مشابهی داشت ۳۶ بار دست رد به سینه او زدند تا بالاخره یکی از داستان های کوتاهش در روزنامه ای چاپ شد. از آن به بعد، حرفه او به عنوان رمان نویس و نمایشنامه نویس موفق اوج گرفت. اشتیاق سوزان او قوی­تر از درماندگی ناشی از مخالفت دیگران بود و بالاخره به موفقیت رسید. پس ما که به دنبال موفقیت هستیم باید ذهنیت شخصیمان را درباره تعیین هدف ­ها و رویاها بررسی کنیم. چه حسی راجع به اهداف و رویاهایمان داریم؟ آیا خواب و خیال هستند؟ یا اینکه اشتیاق سوزان آنقدر قوی است که یک روز آن ها را به واقعیت تبدیل کند؟

  • نویسنده: ناپلئون هیل
  • مترجم: مهین خالصی
  • تعداد صفحات: 336 صفحه
  • انتشارات: نسل نواندیش
  • موضوع: موفقیت

#معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل #دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل #معرفی کتاب #فایل صوتی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل #نسخه الکترونیکی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل»