z

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین اثر اسکاول شین نشر پیکان


کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین اثر اسکاول شین نشر پیکان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۴

تعداد بازدید : ۵۷

نویسنده : امیرمحمد جعفری

تاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین یکی از کتاب های خوب در حوزه ی قانون جذب و قدرت کلام است که یکی از کتاب های منبع در این حوزه به حساب می آید. این کتاب قدیمی همچنان مطالب بسیار ارزشمندی را در خود نهفته است .

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

یکی از بهترین کتاب هایی است که تاکنون در حوزه توسعه و رشد فردی نوشته شده است. محوریت این کتاب قانون جذب و قدرت کلام است. با خواندن این کتاب متوجه خواهید شد که با همین کلام روزمره ای که دارید می توانید زندگی خودتان را به کلی متحول کنید. در لیست کتاب هایی که تاکنون به شما معرفی شده است، کتاب چهار اثر یک معجزه واقعی است و می توان از این کتاب به عنوان یک بازوی معنوی در حوزه موفقیت یاد کرد.

یکی از بهترین راه ها برای طی کردن مسیر موفقیت این است که کتاب های خوب و آموزنده بخوانیم. در این کتاب ها مطالب بسیار خوبی وجود دارد که اگر بتوانیم در زندگی خودمان به کار ببندیم دستیابی به اهداف خیلی آسان تر و سریع تر خواهد شد.

  • قطع:رقعی
  • نوع جلد:شومیز
  • چاپ شده در:ایران
#معرفی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین اثر اسکاول شین نشر پیکان #دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین اثر اسکاول شین نشر پیکان #معرفی کتاب #فایل صوتی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین اثر اسکاول شین نشر پیکان #نسخه الکترونیکی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین اثر اسکاول شین نشر پیکان
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین اثر اسکاول شین نشر پیکان»