کتاب اثر مرکب دارن هاردی نشر در قلم


کتاب اثر مرکب دارن هاردی نشر در قلم

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۲۴

تعداد بازدید: ۱۱۲

ثبت کننده: امیرمحمد جعفری

کتاب اثر مرکب نوشته ی دارن هاردی

یکی از کتاب های خوب در حوزه ی موفقیت و کسب و کار است که بسیار پرفروش نیز بوده است

هاردی در سال ۲۰۱۰ اثر مرکب را نوشت، کتابی که در مورد تأثیر تصمیم گیری های روزمره بر موفقیت است و شامل یک دوره راهنمای کاربردی برای دستیابی به اهداف می باشد.

کتاب شامل خلاصه فصل با برنامه های عملی آسان در پایان همان فصل است.

او در کتابش توضیح می دهد که چگونه اهداف خود را به عادت های کوچک روزانه قابل انجام تقسیم کرده و سپس با استمرار در انجام این عادات، منتظر اثرات ترکیب شده آن می نشیند.

کلیت مطالب کتاب در سه مورد زیر خلاصه می شود:

اهداف زندگی خود را به عادت های کوچک تبدیل کنید، مثلاً: خواندن یک صفحه از کتاب در روز، کم کردن یک شکلات از برنامه غذایی و …

عادت های روزانه را به طور مداوم در بلند مدت انجام دهید.

به طور کاملاً برنامه ریزی، ترکیب عادت های کوچک تأثیرات خود را در زندگی شما نشان خواهند داد.

در جهان امروزی که جوانان توسط رسانه ها بمباران می شوند، پیام ها و تصاویر زیادی درباره سریع ترین راه برای موفقیت و ثروت هر روز به گوش می رسد.

هاردی در این کتاب این مسئله را اذعان می کند و در تلاش است راه حل های بسیار ساده ای ارائه دهد. او معتقد است: «هیچ فرمول مخفی یا سریعی وجود ندارد.» و دارن هاردی عقیده دارد روش معرفی شده او در این کتاب بر پایه ترکیب است.

این کتاب به خوانندگان نشان می دهد که چگونه با اجرای عادت های خوب در طول زمان، هر فردی می تواند به اهداف خود برسد و برنده بازی با خود شود. و اول از همه امکان این را خواهد داشت که موفقیت هایی را که در زندگی می خواهد را به دست آورد. به طور خلاصه، نتیجه حفظ عادات خوب داشتن تمرکز، انرژی و شادی است.

هاردی نشان می دهد که چگونه رشد کرد و همیشه به دنبال برنامه ای دقیق برای تکمیل کارهای و فعالیت های روزانه اش است. و در نهایت هاردی تبدیل به فردی شد که رویکرد دقیقی برای هدفمند کردن عادات خوبش پیدا کرده بود.

با این حال برای دستیابی به موفقیت لازم نیست شخصیتی مانند هاردی داشته باشید. فقط باید بخواهید آنچه را که به اندازه کافی بد است را از زندگی و خانه خود دور کنید. مهم نیست که سنتان چقدر است، هاردی در کتابش ادعا می کند که اگر تصمیم بگیرید که عادت های بد خود را در طول زمان تغییر دهید، می توانید به اهداف مهم تر و تأثیر گذار خود جامه عمل بپوشانید.

کتاب در شش فصل تلاش می کند تا تئوری نرم خود را اثبات کند و چگونگی انتخاب های بد را مشخص و اینکه چگونه در طول زمان بر مردم تأثیر می گذارد را آموزش دهد. از سوی دیگر، او درباره چگونگی دستیابی به عادات خوب در طول زمان بحث می کند.

کتاب نمونه های متعددی از مشتریانی که نویسنده در طی سال ها برخورد داشته است را معرفی می کند و موقعیت های مبتنی بر زندگی هر کدام را با نتایج واقعی ارائه می دهد.

هاردی با شیوه ای آسان و گاه به گاه سریع موضوعات را بیان می کند. نثر غیررسمی باعث شده که خواننده احساس کند با دوست صمیمیش اش در حال صحبت است.

  • قطع:رقعی
  • نوع جلد:شومیز
  • چاپ شده در:ایران
#معرفی کتاب اثر مرکب دارن هاردی نشر در قلم #دانلود کتاب اثر مرکب دارن هاردی نشر در قلم #معرفی کتاب #فایل صوتی کتاب اثر مرکب دارن هاردی نشر در قلم #نسخه الکترونیکی کتاب اثر مرکب دارن هاردی نشر در قلم
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «کتاب اثر مرکب دارن هاردی نشر در قلم»