z

کتاب عشق سال های وبا اثر گابریل گارسیا مارکز


کتاب عشق سال های وبا اثر گابریل گارسیا مارکز

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۴

تعداد بازدید : ۶۱

نویسنده : امیرمحمد جعفری

کتاب عشق سالهای وبا

یکی از عاشقانه های معروف جهان رمان است. فلورنتینو، جوانی لاغر اندام و نحیف از خانواده ای متوسط است. او فرزند نامشروع مردی است که صاحب یک شرکت کشتیرانی است. او در کودکی پدرش را از دست داده است و با مادرش که مغازه ای خرازی دارد زندگی می کند. در جوانی در تلگرافخانه مشغول کار می شود و وقتی برای رساندن یک تلگراف به خانه ای وارد می شود، با دیدن دختر خانواده (فرمینا) عاشق او می شود. فرمینا که مادرش را در کودکی از دست داده است با پدرش زندگی می کند و….

در سال ۲۰۰۷ از روی این کتاب یک فیلم هم ساخته شده است. مارکز هرگز اجازه نداده بود از روی کتاب های او فیلمی ساخته شود اما بالاخره اجازه داد که عشق سالهای وبا به فیلم تبدیل شود. گفته می شود او مبلغ ۷ میلیون دلار بابت این کار دریافت کرده است.

کتاب حلقه ای است، یک حلقه ی ماجرا را که می خوانی، حلقه باز می شود و با ماجرایی بزرگ تر، تکان دهنده تر، زیبا تر و غمگین تر رو در رو می شوی. شخصیت های اصلی رمان هر کدام داستان خود را تعریف می کنند و در کنار داستان خویش با داستان شخصیت دیگر داستان رو در رو می شویم، شخصیت دیگر راوی می شود و داستان پیش می رود تا همه چیز شکل بگیرد. داستانی از اواخر قرن نوزدهم تا اوایل قرن بیستم.

  • نویسنده: گابریل گارسیا مارکر
  • مترجم: پردیس فتحی
  • انتشارات: راه معصاصر
  • تعداد صفحات: ۵۲۰

#معرفی کتاب عشق سال های وبا اثر گابریل گارسیا مارکز #دانلود کتاب عشق سال های وبا اثر گابریل گارسیا مارکز #معرفی کتاب #فایل صوتی کتاب عشق سال های وبا اثر گابریل گارسیا مارکز #نسخه الکترونیکی کتاب عشق سال های وبا اثر گابریل گارسیا مارکز
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «کتاب عشق سال های وبا اثر گابریل گارسیا مارکز»