کتاب تختخوابت را مرتب کن اثر ژنرال ویلیام اچ. مک ریون


کتاب تختخوابت را مرتب کن اثر ژنرال ویلیام اچ. مک ریون

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۲۶

تعداد بازدید: ۱۱۸

ثبت کننده: امیرمحمد جعفری

کتاب تخت خوابت را مرتب کن

حاصل تجربیات یک افسر بازنشسته یگان ویژه نیروی دریایی آمریکا است. ویلیام اچ مک ریون نکات برجسته ای را که در طول دوره آموزشی و تمرین های نیروی دریایی و سال های خدمتش در ارتش آموخته بود در سال 2014 با فارغ التحصیلان دانشگاه تگزاس در میان گذاشت و سخنانش با استقبال گسترده ای رو به رو شد. به همین خاطر، تصمیم گرفت گفته هایش را تکمیل کند. مک ریون در نهایت، در سال 2017 کتاب تخت خوابت را مرتب کن را منتشر کرد که در فهرست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار گرفت.

این کتاب شامل 10 پند است که در عین سادگی، از اهمیت فراوانی برخوردار است و مک ریون معتقد است که به کمک این نکات، می توان زندگی و حتی دنیا را هم تغییر داد.

شما نیز می توانید با مطالعه خلاصه کتاب تخت خوابت را مرتب کن در بوکاپو از این 10 پند ارزشمند بهره مند شوید و آن ها را در زندگی به کار ببندید.

 1. رهبران و هر کسی که می خواهد رهبری زندگی اش را بر عهده گیرد؛
 2. کسانی که فکر می کنند از پس مشکلات زندگی برنمی آیند؛
 3. سخنرانان انگیزشی؛
 4. کسانی که می خواهند زندگی بهتری داشته باشند. ویلیام اچ مک ریون، فرمانده سابق نیروی دریایی آمریکاست، کسی که در طول 37 سال خدمت، تجربیات ارزنده ای کسب کرده است. او هم چنین، در جنگ های عراق و افغانستان شرکت کرده و فرماندهی گروهان را بر عهده داشته است. کتاب های تختخوابت را مرتب کن و داستان های دریا، آخرین کتب او به شمار می روند.
 5. وزن : 130 گرم

 6. قطع : رقعی

 7. تعداد صفحات : 104 صفحه

 8. نوع جلد : شومیز

 9. نویسنده/نویسندگان : ژنرال ویلیام اچ. مک ریون

 10. مترجم : حسین گازر

 11. ناشر : کوله پشتی

 12. تعداد جلد : 1

 13. موضوع : روانشناسی وتربیت

 14. مناسب برای : بزرگسالان

#معرفی کتاب تختخوابت را مرتب کن اثر ژنرال ویلیام اچ. مک ریون #دانلود کتاب تختخوابت را مرتب کن اثر ژنرال ویلیام اچ. مک ریون #معرفی کتاب #فایل صوتی کتاب تختخوابت را مرتب کن اثر ژنرال ویلیام اچ. مک ریون #نسخه الکترونیکی کتاب تختخوابت را مرتب کن اثر ژنرال ویلیام اچ. مک ریون
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «کتاب تختخوابت را مرتب کن اثر ژنرال ویلیام اچ. مک ریون»