حاج‌قاسم: جستاری در خاطرات حاج‌قاسم سلیمانی


حاج‌قاسم: جستاری در خاطرات حاج‌قاسم سلیمانی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۱۵

تعداد بازدید: ۱۲۱۱

ثبت کننده: علی قاسمی

حاج قاسم: جستاری در خاطرات حاج قاسم سلیمانی/به کوشش علی اکبری مزدآبادی.

کتاب مصور حاضر، مجموعه ای از خاطرات «حاج قاسم سلیمانی» است که در قالب بخش های کوتاه با زبانی ساده و صمیمی نگاشته شده اند.

خدایا! به آن تپش قلب ها قسمت می دهیم! خدایا! به آن رد پاها قسمت می دهیم! خدایا! به آن نمازهایی که در کنار این نهارها خوانده شد! خدایا! به آن جوانهای عاشقی که توی این سنگرها و کنار این نهارها شهید شدند! خدایا! به آن جنازه هایی که از «اروند» برنگشتند! خدایا! به اضطراب قلب ما و به اشتیاق قلب آنها قسمت می دهیم! خدایا! آخرت ما را ختم به شهادت کن! خدایا! به این آبی که بچه ها در آن حرکت کردند قسمت می دهیم! جز شهادت برای ما نخواه... (برشی از متن کتاب)

کتاب «حاج قاسم» حاوی سخنرانی های حاج قاسم از دوران دفاع مقدس تا دوره اخیر است که از دل این سخنرانی ها خاطراتی که در آن نقل شده را با ذکر منبع و ماخذ در این کتاب ذکر شده است.: این کتاب به صور چهار رنگ در 168 صفحه منتشر شده که بیش از 80 عکس نیز به صورت رنگی در صفحات این کتاب قرار گرفته است.

«عملیات کربلای پنج»، «از خدا پایان عمرم را خواستم»، «هیچ کس نمانده بود»، «به من ظلم کردی»، «زمان جنگ حاجی نبود»، «کربلاها را ادامه خواهیم داد» عنوان های برخی از بخش های این کتاب هستند.

#حاج‌قاسم سلیمانی #خاطرات جنگ ایران و عراق #خاطرات سرداران ایران
می پسندم (۱۱) نمی پسندم (۰)

نظرات کاربران

چطوری منبع رو دانلود کنم خواهش میکنم جواب بدین
۰۰

ارسال نظر برای «حاج‌قاسم: جستاری در خاطرات حاج‌قاسم سلیمانی»