ایمنی در خانه


ایمنی در خانه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۳

تعداد بازدید : ۱۵۱

نویسنده : علی قاسمی

ایمنی در خانه؛ پدیدآور: پتی مِیرز گراس؛ مترجم: فراز پندار؛ ناشر: فنی ایران؛ تعداد صفحات: 24

احتیاط کن، مراقب باش، آگاه باش!

همۀ ما نیازداریم قبل از انجام هر کاری فکر کنیم، باید بدانیم که مسؤل رفتار خود هستیم و این موضوع را باید از همان دوران کودکی بیاموزیم. شجاعت، ایمنی، اعتماد به نفس، احترام به دیگران و ... از مهارت هایی هستند که هر شخصی باید در دوران کودکی کسب کند.

این کتاب سرگرم کننده روش استفاده ی درست و بی خطر از لوازم و وسایل خانه را آموزش می دهد. چهار کانگوروی شیطان به نام های گریزپا، کتاب خوان، ورزشکار و بازیگوش قهرمان های این کتاب اند.

"ایمنی در خانه" عنوان یکی از مهارت های اساسی کتاب های نردبان است. مجموعه ای که می تواند نردبان آگاهی و توانایی کودکان باشد و آن ها را به بلندایِ موفقیت و شکوفایی برساند.

این کتاب یک گردش جالب و جذاب در خانه است، همه کودکان می توانند با گروهِ بررسیِ داستان همراه شوند تا ببینند آیا خانه جای امنی برای بازی کردن آن ها هست یا نه! مأموریت از آشپزخانه آغاز می شود. بچه ها سعی دارند همۀ آن چیزهایی که ممکن است برایشان خطرناک باشد شناسایی کنند. آن ها باید مراقب باشند تا به برخی چیزها دست نزنند. استفاده از برخی وسایل خانه برای بچه ها خطرآفرین است، آن ها باید برای این منظور از بزرگترها کمک بگیرند. چاقوها و قیچی های تیز، اجاق گاز، برخی مواد شوینده و ... اما مأموریت به همین جا ختم نمی شود و پای بچه ها به حمام، پارکینگ و جاهای دیگر هم باز می شود. برای این که بدانیم باید در خانه مراقب چه چیزهایی باشیم، یا به چه وسایلی نباید بدون اجازه دست بزنیم، این کتاب را بخوانید.

کتاب ایمنی در خانه نوشته ی پتی مایرز گراس را فراز پندار ترجمه کرده است. انتشارات فنی ایران این کتاب را در 24 صفحه گلاسه و مصور رنگی در قطع خشتی برای گروه سنی «الف» و «ب» منتشر کرده است.

#ایمنی در خانه #آموزش ایمنی #پیشگیری از حوادث خانگی

ارسال نظر برای «ایمنی در خانه»