معرفی کتاب راسته‌ی کنسروسازی نوشته جان اشتاین بک


معرفی کتاب راسته‌ی کنسروسازی نوشته جان اشتاین بک

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۱۵

تعداد بازدید : ۶۲

نویسنده : reza75

راسته ی کنسروسازی در شهر مونتری کالیفرنیا مکانی است شاعرانه، متعفن، گوش خراش، پُرنور، آهنگین، اعتیادآور، احساس برانگیز، رؤیایی. راسته ی کنسروسازی شلوغ است و متراکم، از حلبی و آهن و زنگار و تراشه های چوب، سنگ فرش های لب پر و خرابه های علف پوش و نیزارهای انبوه، کنسروسازی های ساردین با دیوارهای آهن کرکره، کافه و رستوران و خواروبارفروشی های درهم وبرهم و آزمایشگاه و مسافرخانه. ساکنانش نیز آدم هایی اند هم ناجنس و هم خوش دل.

درباره نویسنده

کتاب «موش ها و آدم ها» نوشته جان اشتاین بک (۱۹۶۸- ۱۹۰۲)، نویسنده آمریکایی است. جان ارنست استاینبک جونیور که در ایران به نام جان اشتاین بک شناخته می شود، در سال ۱۹۶۲ موفق به کسب جایزه نوبل شد، او در کارنامه اش جوایز مهم دیگری چون پولیتز را نیز دارد. بی شک مهم ترین اثر او، رمان «خوشه های خشم» توانسته شهرتی مثال زدنی برایش به ارمغان بیاورد و اشتاین بک را تبدیل به یکی از نویسندگان ماندگار در تاریخ ادبیات جهان کند. رمان «موش ها و آدم ها» نیز یکی دیگر از آثار شناخته شده اوست در طول سالیان منبع الهام بسیاری از نویسندگان، فیلم سازان و دیگر هنرمندان بوده است.

مشخصات کتاب

کتاب راسته ی کنسروسازی

نویسنده : جان اشتاین بک

مترجم : مهرداد وثوقی

انتشارات مروارید

۱۹۹ صفحه

978-964-191-192-0

منبع: فیدبو

#معرفی کتاب #معرفی کتاب راسته‌ی کنسروسازی #معرفی آثار جان اشتاین بک #درمورد کتاب راسته‌ی کنسروسازی نوشته جان اشتاین بک #درباره کتاب راسته‌ی کنسروسازی نوشته جان اشتاین بک ترجمه مهرداد وثوقی #انتشارات مروارید #معرفی آثار ترجمه شده مهرداد وثوقی

ارسال نظر برای «معرفی کتاب راسته‌ی کنسروسازی نوشته جان اشتاین بک »