معرفی کتاب روزگاری جنگی بود نوشته جان اشتاین بک


معرفی کتاب روزگاری جنگی بود نوشته جان اشتاین بک

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۱۵

تعداد بازدید : ۸۲

نویسنده : reza75

آیا آن را می شناسید آیا انگیزه هایش گرایش هایش ترس ها و البته شادی هیاش را به خاطر می آورید؟ جان اشتاین بک گزارش هایی مملو از حوادث تلخ و دردآور را در اوج جنگ جهانی دوم برای روزنماه نیویورک هرالد تریبیون ارسال می کند. او گزارش های خود را ا زانگلستان و از گردان مردان شجاعی که در هواپیماهای بمب افکن مشغول خدمت هستند آغاز می کند، از عملیات های هوایی فاجعه بار و رفتارهای عجیب مردمان انگلستان و سپس عازم آفریقا شده و از آنجا به همراه یگان عملیات ویژه به سواحل ایتالیا می رود. در تمامی لحظات اشتاین بک از خوردن، نوشیدن، گفتگو و مبارزات سربازان سخن می گوید به وضوح می توان همدردی اش با این افراد را حس کرد و او حتی در میانه این جنگ غیرانسانی نیز هرگز از پرداختن به جوانب انسانی قضیه غفلت نمی نماید.

درباره نویسنده

کتاب «موش ها و آدم ها» نوشته جان اشتاین بک (۱۹۶۸- ۱۹۰۲)، نویسنده آمریکایی است. جان ارنست استاینبک جونیور که در ایران به نام جان اشتاین بک شناخته می شود، در سال ۱۹۶۲ موفق به کسب جایزه نوبل شد، او در کارنامه اش جوایز مهم دیگری چون پولیتز را نیز دارد. بی شک مهم ترین اثر او، رمان «خوشه های خشم» توانسته شهرتی مثال زدنی برایش به ارمغان بیاورد و اشتاین بک را تبدیل به یکی از نویسندگان ماندگار در تاریخ ادبیات جهان کند. رمان «موش ها و آدم ها» نیز یکی دیگر از آثار شناخته شده اوست در طول سالیان منبع الهام بسیاری از نویسندگان، فیلم سازان و دیگر هنرمندان بوده است.

مشخصات کتاب

کتاب روزگاری جنگی بود

نویسنده : جان اشتاین بک

مترجم : مرضیه خسروی

انتشارات روزگار

صفحه: ۲۰۸

شابک: 978-964-374-494-6

https://fidibo.com

#معرفی کتاب #معرفی کتاب روزگاری جنگی بود #معرفی آثار جان اشتاین بک #درمورد کتاب روزگاری جنگی بود نوشته جان اشتاین بک #درباره کتاب روزگاری جنگی بود نوشته جان اشتاین بک ترجمه مرضیه خسروی #انتشارات روزگار #معرفی آثار ترجمه شده مرضیه خسروی

ارسال نظر برای «معرفی کتاب روزگاری جنگی بود نوشته جان اشتاین بک »