معرفی کتاب آتش فروزان نوشته جان اشتاین بک


معرفی کتاب آتش فروزان نوشته جان اشتاین بک

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۱۵

تعداد بازدید : ۸۲

نویسنده : reza75

جو سول پیرمردی است که آرزوی داشتن فرزندی را در سر دارد. موردین همسر زیبا و دوستداشتنی او برای خوشحالک ردن جو سول فرزندی را آبستن می شود. ویکتور جوانی گستاخ و رفیق اد کسی که سایرین را به هنگام اندوه و اضطراب و شرایط دشوار یاری می کند.

درباره نویسنده

کتاب «موش ها و آدم ها» نوشته جان اشتاین بک (۱۹۶۸- ۱۹۰۲)، نویسنده آمریکایی است. جان ارنست استاینبک جونیور که در ایران به نام جان اشتاین بک شناخته می شود، در سال ۱۹۶۲ موفق به کسب جایزه نوبل شد، او در کارنامه اش جوایز مهم دیگری چون پولیتز را نیز دارد. بی شک مهم ترین اثر او، رمان «خوشه های خشم» توانسته شهرتی مثال زدنی برایش به ارمغان بیاورد و اشتاین بک را تبدیل به یکی از نویسندگان ماندگار در تاریخ ادبیات جهان کند. رمان «موش ها و آدم ها» نیز یکی دیگر از آثار شناخته شده اوست در طول سالیان منبع الهام بسیاری از نویسندگان، فیلم سازان و دیگر هنرمندان بوده است.

مشخصات کتاب

کتاب آتش فروزان

نویسنده : جان اشتاین بک

مترجم : مرضیه خسروی

انتشارات روزگار

صفحه: ۹۶

شابک: 978-964-374-021-4

منبع: فیدیبو

#معرفی کتاب #معرفی کتاب آتش فروزان #معرفی آثار جان اشتاین بک #درباره کتاب آتش فروزان نوشته جان اشتاین بک #درمورد کتاب آتش فروزان نوشته جان اشتاین بک #معرفی کتاب آتش فروزان نوشته جان اشتاین بک ترجمه مرضیه خسروی #انتشارات روزگار #معرفی آثار ترجمه شده مرضیه خسروی

ارسال نظر برای «معرفی کتاب آتش فروزان نوشته جان اشتاین بک »