معرفی کتاب دیوانگان ثروت‌ساز چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟ نوشته دارن هاردی


معرفی کتاب دیوانگان ثروت‌ساز  چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟ نوشته دارن هاردی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۳

تعداد بازدید : ۱۵۴

نویسنده : reza75

کتاب «دیوانگان ثروت‎ساز» اصول زندگی در دوران جدید است. دورانی که در آن از عصر انبوه‎سازی صنعتی خبری نیست و وعده‎ای داده نشده که برای اشخاص، امنیت شغلی و به تبع آن امنیت زندگی فراهم آورد. به نوعی بازگشته‎ایم به یک قرن قبل که در آن نه چندان از استخدام‎های انبوه و جامعه‎ی حقوق‎بگیر خبری بود و نه از کار بدون ریسک با حقوق سرِ ماه. مسوولیت زندگی به معنای واقعی و عیان بر دوش خودمان قرار گرفته و این ماییم که باید گلیم‎ زندگی‎مان را از آب بیرون بکشیم. باید نه مثل پدران که مثل پدربزرگان‎مان و اِی بسا پدران پدربزرگان‎مان زندگی کنیم که در آن هر فرد، خودش یک کارفرما و کارآفرین بود و امنیت زندگی خود و خانواده‎اش را بر عهده داشت. تکنولوژی، بار دیگر ما را به همان عصر کشانده و از حباب عصر صنعتی فاصله‎مان داده. در این میان تنها کسانی موفق خواهند بود که فنون زندگی در عصر جدید را بدانند و به کار ببندند و فکر نکنند که آسمان همیشه این رنگی‎ست. حالا قرار است هر کدام‎مان کارآفرین باشیم و کارآفرینی با تشبیه هنرمندانه‎ی دارن هاردی، شبیه سوارشدن بر قطار وحشت شهربازی‎هاست که در نهان، ریسک شیرینی در خود دارد و اوج و فرودهای‎اش همان ساختن مفهوم حقیقی و قهرمانانه‎ی زندگی برای هر فرد است.

درباره نویسنده

دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است.هاردی نویسنده نسخه های پر فروش نیویورک تایمز است.

مشخصات کتاب

کتاب دیوانگان ثروت ساز چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟

نویسنده : دارن هاردی

مترجم : شادی حسن پور

انتشارات نگاه نوین

۳۵۶ صفحه

شابک: 978-600-7049-75-3

#معرفی کتاب #معرفی کتاب دیوانگان ثروت‌ساز چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم #معرفی آثار دارن هاردی #درباره کتاب دیوانگان ثروت‌ساز چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟ نوشته دارن هاردی #معرفی کتاب دیوانگان ثروت‌ساز چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟ نوشته دارن هاردی #درباره کتاب دیوانگان ثروت‌ساز چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟ نوشته دارن هاردی ترجمه شادی حسن‌پور #انتشارات کتاب نوین #معرفی آثار شادی حسن‌پور

ارسال نظر برای «معرفی کتاب دیوانگان ثروت‌ساز چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟ نوشته دارن هاردی »