معرفی کتاب اثر مركب آغاز جهشی در زندگی، درآمد و موفقیت شما نوشته دارن هاردی


معرفی کتاب اثر مركب  آغاز جهشی در زندگی، درآمد و موفقیت شما نوشته دارن هاردی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۳

تعداد بازدید : ۱۸۰

نویسنده : reza75

از آن چه که می خورید و محلی که کار می کنید، افرادی که وقت خود را با آن ها می گذرانید تا نوع گذراندن تعطیلات خود، هر گزینه ای چگونگی زندگی فردای شما را شکل می دهد و مهم تر از آن چگونگی گذراندن زندگی شما در بقیه ی عمرتان را تصمیم گیری می کند. اما خبر خوب این است که تغییر در درون خود شما قرار دارد. همان طور که یک اشتباه دو میلی متری می تواند شما را وحشیانه از مسیر زندگی تان منحرف و به بیرون پرتاب کند، یک بازیابی به اندازه ی همان دو میلی متر نیز می تواند شما را دقیقاً به سرمنزل مقصود برساند. نکته در چگونگی طرح شما است، راهنما و نقشه ای که نشان دهد آن سر منزل مقصود کجا هست. چگونه به آن جا بروید؟ و چگونه از مسیر خود منحرف نشوید؟ این کتاب همان جزئیات است، طرح فعالیتی قابل لمس. بیایید آرزوهای خود را دگرگون سازید، فرضیات را حذف کنید، کنجکاوی خود را مشتعل سازید و به زندگی خود ارزش دهید. از هم اکنون شروع کنید. از این ابزار کمک بگیرید و سود ببرید. از این کتاب به عنوان یک راهنما برای کسب زندگی و موفقیتی که به دنبالش هستید، استفاده کنید. اگر این کار را قبول کنید و هر روز گام به گام انجامش دهید، مطمئن هستم که بهترین زندگی را تجربه خواهید کرد.

درباره نویسنده

دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است.هاردی نویسنده نسخه های پر فروش نیویورک تایمز است.

مشخصات کتاب

کتاب اثر مركب آغاز جهشی در زندگی، درآمد و موفقیت شما

نوشته دارن هاردی

انتشارات کتیبه پارسی

۲۵۱ صفحه

شابک: 978-600-94896-4-6

#معرفی کتاب #معرفی کتاب اثر مركب آغاز جهشی در زندگی #درآمد و موفقیت شما نوشته دارن هاردی #درباره کتاب اثر مركب آغاز جهشی در زندگی #درآمد و موفقیت شما نوشته دارن هاردی #معرفی کتاب اثر مركب آغاز جهشی در زندگی #درآمد و موفقیت شما نوشته دارن هاردی #انتشارات کتیبه پارسی #درموردکتاب اثر مركب آغاز جهشی در زندگی #درآمد و موفقیت شما نوشته دارن هاردی

ارسال نظر برای «معرفی کتاب اثر مركب آغاز جهشی در زندگی، درآمد و موفقیت شما نوشته دارن هاردی »