معرفی کتاب جادوی اثر مرکب نوشته دارن هاردی


معرفی کتاب جادوی اثر مرکب نوشته دارن هاردی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۴

تعداد بازدید : ۳۸۹

نویسنده : رضاخادمی قشلاق

دارن هاردی متولد ۱فوریه ۱۹۷۱ است. وی نویسنده ی کتاب های حوزه ی خودیاری، سخنران حرفه ای انگیزشی، ناشر و مدیرعامل اسبق مجله موفقیت است. وی اولین کسب و کار خود را از سن ۱۸سالگی آغازکرد. در سپتامبر۲۰۰۷ ناشر مجله ی موفقیت شد. وی همچنین تاکنون سمت های اجرایی در شبکه های تلوزیونی CNBC, CBS،MS NBC و FOX داشته است. هاردی در سال ۲۰۱۰، کتاب اثر مرکب را به بازار فرستاد که لقب یکی از پرفروش ترین ها را در نوع خود تصاحب کرد. این کتاب در مورد تاثیر تصمیمات روزمره بر کارایی افراد و همچنین یک راهنما برای دستیابی به اهداف است. روش منحصربه فرد دارن هاردی در کتابش به خواننده انگیزه ی استفاده از دستورالعمل ها را می دهد و سهولت استفاده از این کتاب موفقیت را به ارمغان خواهد آورد. در سال ۲۰۱۱ وی کتاب بهترین سال عمر خود را زندگی کنید را به چاپ رساند که در واقع کارگاه عملی خلق موفقیت است. در دسامبر ۲۰۱۵ دارن مجله موفقیت را ترک کرد تا به دنبال کسب فرصت های جدید باشد. در سال ۲۰۱۵، کتاب کارآفرینی به روش دارن هاردی را منتشر کرد که به تشریح چالش های کسب و کار برای کارآفرینان می پردازد و به نوعی تکمیل کننده گفتار اثر مرکب در این کتاب گنجانده شده است و انتخاب شغل، مدیریت و تثبیت موقعیت شغلی را وابسته به مواردی می داند که در این کتاب به آن می پردازد. دارن مردی است که اساسی ساده اما بسیار موثر برای کسب موفقیت دارد. رازهای موفقیت او پیش روی شماست. وی کارآفرین و ثروتمندی موفق است که با دست و دلبازی اصول و قواعد موفقیت در کسب و کار، حرفه و زندگی را با همگان به اشتراک می گذارد. اصولی که توسط دارن ارائه می شود، دور از دسترس، غیر واقعی و شعاری نیستند. او ساده و کاربردی ترین مواردی را به شما نشان می دهد که تاکنون متوجه آن نبودید.

درباره نویسنده

دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است.هاردی نویسنده نسخه های پر فروش نیویورک تایمز است.

مشخصات کتاب

کتاب جادوی اثر مرکب

نویسنده : دارن هاردی

مترجم : حسین ضرغام

انتشارات کتیبه پارسی

۹۴ صفحه

شابک: 978-600-96519-1-7

#معرفی کتاب #معرفی کتاب جادوی اثر مرکب #معرفی آثار دارن هاردی #درباره کتاب جادوی اثر مرکب نوشته دارن هاردی #معرفی کتاب جادوی اثر مرکب نوشته دارن هاردی #درموردکتاب جادوی اثر مرکب نوشته دارن هاردی ترجمه حسین ضرغام #انتشارات کتیبه پارسی #آثار ترجمه شده حسین ضرغام

ارسال نظر برای «معرفی کتاب جادوی اثر مرکب نوشته دارن هاردی »