معرفی کتاب ترن هوایی کارآفرینی نوشته دارن هاردی


معرفی کتاب ترن هوایی کارآفرینی نوشته دارن هاردی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۶

تعداد بازدید : ۱۷۸

نویسنده : reza75

آیا این کتاب به درد من می خورد؟ مخاطبان این کتاب دو دسته اند: کسانی که هنوز برای قدم گذاشتن در مسیر کارآفرینی شک دارند و فکر نمی کنند از پس آن بربیایند. نویسنده معتقد است همه می توانند رهروی این مسیر باشند و برای این ادعایش دلایل گوناگونی را نیز ذکر کرده است. دسته ی دوم افرادی اند که در این مسیر یک یا چند بار شکست خورده اند و می خواهند دوباره از زمین بلند شوند و این بار با آگاهی بیشتری به دنبال کارآفرینی بروند. این نکته را هم باید اضافه کرد که کارآفرینی لزوماً به معنای ایجاد اشتغال برای چند ده یا چند صد نفر نیست، حتی اگر به دنبال ایجاد یا توسعه ی کسب وکاری یک نفره هم باشید، مطالب این کتاب به شما کمک می کنند. در این ترجمه، کاربرگ ها و مطلبی تحت عنوان «هشت اشتباه مصیب باری که بیشتر کارآفرینان مرتکب می شوند و چطور می توانید از این اشتباهات اجتناب کنید» که در سایت کتاب قرار داشتند ترجمه شده و به انتهای کتاب اضافه شده اند تا کاربردی بودن مطالب حفظ شود.

درباره نویسنده

دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است.هاردی نویسنده نسخه های پر فروش نیویورک تایمز است.

مشخصات کتاب

کتاب ترن هوایی کارآفرینی

نویسنده : دارن هاردی

مترجم : علیرضا خاکساران

ناشر: انتشارات آموخته

تعداد صفحات: ۲۷۳ صفحه

شابک: 978-600-8237-57-0

#معرفی کتاب #معرفی کتاب ترن هوایی کارآفرینی #معرفی آثار دارن هاردی #انتشارات آموخته #درباره کتاب ترن هوایی کارآفرینی نوشته دارن هاردی #معرفی کتاب ترن هوایی کارآفرینی نوشته دارن هاردی #درموردکتاب ترن هوایی کارآفرینی نوشته دارن هاردی ترجمه علیرضا خاکساران #آثار ترجمه شده علیرضا خاکساران

ارسال نظر برای «معرفی کتاب ترن هوایی کارآفرینی نوشته دارن هاردی »