معرفی کتاب اثر مرکب گام به گام موفقیت خود را افزایش دهید نوشته دارن هاردی


معرفی کتاب اثر مرکب  گام به گام موفقیت خود را افزایش دهید نوشته دارن هاردی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۶

تعداد بازدید : ۲۰۳

نویسنده : reza75

تیترهای فصول این کتاب به نظر ساده می آیند. راهبردهای موفقیت دیگر یک راز نیستند؛ ولی غالب افراد به آنها توجه نمی کنند. شما فکر می کنید که پیشاپیش رمز موفقی را بلد بوده اید؟ همه همین فکر را دارند. اما 6 راهبرد این کتاب، وقتی به صورت متوالی به کار گرفته شوند، درآمد، زندگی و موفقیت شما را به طرز چشمگیری بهتر می کنند. همین و همین واقعیت مورد لزوم برای رسیدن به موفقیت عظیم در زندگی شماست. هرگونه رویا، آرزو یا هدفی در زندگی داشته باشید، برنامه رسیدن به آنها در همین کتابی که در دست دارید یافت می شود. به خواندن ادامه دهید و بگذارید که دنیایتان را تکان دهد.

درباره نویسنده

دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است.هاردی نویسنده نسخه های پر فروش نیویورک تایمز است.

مشخصات کتاب

کتاب اثر مرکب گام به گام موفقیت خود را افزایش دهید

نویسنده : دارن هاردی

مترجم : میترا هاشم زاده

ناشر: معیار علم

تعداد صفحات:۲۵۶ صفحه

شابک: 978-600-5461-46-6

#معرفی کتاب #معرفی کتاب اثر مرکب گام به گام موفقیت خود را افزایش دهید #معرفی آثاردارن هاردی #درباره کتاب اثر مرکب گام به گام موفقیت خود را افزایش دهید نوشته دارن هاردی #معرفی کتاب اثر مرکب گام به گام موفقیت خود را افزایش دهید نوشته دارن هاردی #درموردکتاب اثر مرکب گام به گام موفقیت خود را افزایش دهید نوشته دارن هاردی ترجمه میترا هاشم‌زاده #انتشارات معیارعلمآثار ترجمه شده میترا هاشم‌زاده

ارسال نظر برای «معرفی کتاب اثر مرکب گام به گام موفقیت خود را افزایش دهید نوشته دارن هاردی »