معرفی کتاب هری‌پاتر و یادگاران مرگ نوشته جی.کی رولینگ


معرفی کتاب هری‌پاتر و یادگاران مرگ نوشته جی.کی رولینگ

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۱

تعداد بازدید : ۳۷۵

نویسنده : رضاخادمی قشلاق

در خیابان باریک و روشن از نور مهتاب، دو مرد در فاصله ی چند متری یکدیگر، ناگهان پدیدار شدند. لحظه ای کاملاً بی حرکت مانده، با چوبدستی هایشان سینه ی هم را نشانه گرفتند، سپس همین که یکدیگر را شناختند، چوبدستی ها را زیر شنل هایشان پنهان کرده، فرز و چابک، در یک جهت به راه افتادند. مرد بلند قامت تر پرسید: ـ چه خبر؟ سیوروس اسنیپ جواب داد: ـ بهترین خبرها. حاشیه ی سمت چپ خیابان را بوته های کوتاه تمشک وحشی فرا گرفته بود و در سمت راست آن پرچین بلند و آراسته ای امتداد داشت. پایین شنل های بلند دو مرد، هنگام قدم برداشتن، دور قوزک پایشان می پیچید.

درباره نویسنده

جوآن «جو» رولینگ (زادهٔ ۳۱ ژوئیه ۱۹۶۵) با نام های هنری جی. کی. رولینگ رمان نویس، فیلم نامه نویس و بشر دوست اهل بریتانیا است که عمدهٔ شهرتش را برای نوشتن مجموعه داستان های هری پاتر کسب کرده است. این مجموعهٔ داستانی به ۶۵ زبان و به طور تقریبی در ۴۵۰ میلیون نسخه منتشر شده است.کتاب های هری پاتر از پرفروش ترین کتاب های تاریخ بشر بوده اند. او در حال حاضر فعالیت های انسان دوستانه و خیرخواهانه بسیاری را به عهده گرفته و پشتیبانی می کند.در سال ۲۰۱۴ جایزه ادبیات داستانی زنان، اقدام به انتخاب بیست نویسنده زنی کرد که بیشترین تأثیر را بر روی خوانندگان خود گذاشته اند. در این فهرست، رولینگ پس از هارپر لی، مارگارت اتوود و شارلوت برونته در جایگاه چهارم قرار گرفت.

مشخصات کتاب

کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ

نویسنده : جی.کی رولینگ

مترجم : ویدا اسلامیه

ناشر: انتشارات کتابسرای تندیس

تعداد صفحات: ۴۳۰صفحه

شابک: 978-964-8944-39-6

#معرفی کتاب #معرفی کتاب هری‌پاتر و یادگاران مرگ #معرفی آثار جی.کی رولینگ #درباره کتاب هری‌پاتر و یادگاران مرگ نوشته جی.کی رولینگ #معرفی کتاب هری‌پاتر و یادگاران مرگ نوشته جی.کی رولینگ ترجمه ویدا اسلامیه #انتشارات کتابسرای تندیس #آثار ترجمه شده ویدا اسلامیه

ارسال نظر برای «معرفی کتاب هری‌پاتر و یادگاران مرگ نوشته جی.کی رولینگ»