معرفی کتاب خلا موقت نوشته جی.کی رولینگ


معرفی کتاب خلا موقت نوشته جی.کی رولینگ

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۲

تعداد بازدید : ۳۹۱

نویسنده : رضاخادمی قشلاق

با درگذشت بری فیربرادر در سال های آغازین چهل سالگی پگفورد در بهت و حیرت فرو می رود. پگفورد با میدان و بازار سنگفرش شده و کلیسای قدیمی اش چشم انداز نفس گیری از زندگی روستایی را به نمایش می گذارد اما آنچه در فراسوی این ظاهر فریبنده نهفته شهری در جنگ و جدال است. ثروتمندان با تنگدستان در جدالند و نوجوانان با پدر و مادرهاشان، زن ها با همسرانشان و دبیرها با دانش آموزانشان... پگفورد شهری نیست که در نگاه اول می نماید.

درباره نویسنده

جوآن «جو» رولینگ (زادهٔ ۳۱ ژوئیه ۱۹۶۵) با نام های هنری جی. کی. رولینگ رمان نویس، فیلم نامه نویس و بشر دوست اهل بریتانیا است که عمدهٔ شهرتش را برای نوشتن مجموعه داستان های هری پاتر کسب کرده است. این مجموعهٔ داستانی به ۶۵ زبان و به طور تقریبی در ۴۵۰ میلیون نسخه منتشر شده است.کتاب های هری پاتر از پرفروش ترین کتاب های تاریخ بشر بوده اند. او در حال حاضر فعالیت های انسان دوستانه و خیرخواهانه بسیاری را به عهده گرفته و پشتیبانی می کند.در سال ۲۰۱۴ جایزه ادبیات داستانی زنان، اقدام به انتخاب بیست نویسنده زنی کرد که بیشترین تأثیر را بر روی خوانندگان خود گذاشته اند. در این فهرست، رولینگ پس از هارپر لی، مارگارت اتوود و شارلوت برونته در جایگاه چهارم قرار گرفت.

مشخصات کتاب

کتاب خلا موقت

نویسنده : جی.کی رولینگ

مترجم : ویدا اسلامیه

ناشر: انتشارات کتابسرای تندیس

تعداد صفحات: ۷۵۲صفحه

شابک: 978-600-182-094-6

#معرفی کتاب #معرفی کتاب خلا موقت #معرفی آثار جی.کی رولینگ #درباره کتاب خلا موقت نوشته جی.کی رولینگ #معرفی کتاب خلا موقت نوشته جی.کی رولینگ #انتشارات کتابسرای تندیس #درموردکتاب خلا موقت نوشته جی.کی رولینگ ترجمه ویدا اسلامیه #آثار ترجمه شده ویدا اسلامیه #انتشارات کتابسرای تندیس

ارسال نظر برای «معرفی کتاب خلا موقت نوشته جی.کی رولینگ »