معرفی کتاب داستان هایی کوتاه از هاگوارتز درباره دلاوری‌ها، سختی‌ها و سرگرمی‌های خطرناک نوشته جی.کی رولینگ


معرفی کتاب داستان هایی کوتاه از هاگوارتز  درباره دلاوری‌ها، سختی‌ها و سرگرمی‌های خطرناک نوشته جی.کی رولینگ

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۲

تعداد بازدید : ۳۸۰

نویسنده : رضاخادمی قشلاق

دنیای جادوگری می تواند دنیایی سیاه و خطرناک باشد. وردهایی هستند که در شش هجا می توانند باعث مرگ شوند، معجون هایی هستند که قادرند اختیار افراد را سلب کنند و جانورانی جادویی وجود دارند که می توانند حتی دلاورترین جادوگران را از پای در آورند. به همین دلیل است که کارهای شجاعانه و دلاوری ها در دنیای جادوگری اهمیت و قدرت بیشتری پیدا می کنند. گرفتن یک چوبدستی در دست می تواند به شما جرأت بدهد اما در دنیای جادوگری برای اتخاذ تصمیم های شجاعانه به چیزی بیش از آن نیاز دارید. در این مجموعه از دست نوشته های جی.کی.رولینگ شما درباره عشق، غم و اندوه و اعتبار همیشگی مینروا مک گونگال، درباره سرنوشت غم انگیز ریموس لوپین، درباره رفتار بی ملاحظه سیلوانوس کتل بورن و چیزهای بسیار دیگر مطالعه خواهید کرد.

درباره نویسنده

جوآن «جو» رولینگ (زادهٔ ۳۱ ژوئیه ۱۹۶۵) با نام های هنری جی. کی. رولینگ رمان نویس، فیلم نامه نویس و بشر دوست اهل بریتانیا است که عمدهٔ شهرتش را برای نوشتن مجموعه داستان های هری پاتر کسب کرده است. این مجموعهٔ داستانی به ۶۵ زبان و به طور تقریبی در ۴۵۰ میلیون نسخه منتشر شده است.کتاب های هری پاتر از پرفروش ترین کتاب های تاریخ بشر بوده اند. او در حال حاضر فعالیت های انسان دوستانه و خیرخواهانه بسیاری را به عهده گرفته و پشتیبانی می کند.در سال ۲۰۱۴ جایزه ادبیات داستانی زنان، اقدام به انتخاب بیست نویسنده زنی کرد که بیشترین تأثیر را بر روی خوانندگان خود گذاشته اند. در این فهرست، رولینگ پس از هارپر لی، مارگارت اتوود و شارلوت برونته در جایگاه چهارم قرار گرفت.

مشخصات کتاب

کتاب داستان هایی کوتاه از هاگوارتز درباره دلاوری ها، سختی ها و سرگرمی های خطرناک

نویسنده : جی.کی رولینگ

مترجم : امین بهره مند

ناشر: فیدیبو

تعداد صفحات: ۶۳صفحه​​​​​​

#معرفی کتاب #معرفی کتاب داستان هایی کوتاه از هاگوارتز درباره دلاوری‌ها و سختی ها و سرگرمی‌های خطرناک #معرفی آثار جی.کی رولینگ #درباره کتاب داستان‌هایی کوتاه از هاگوارتز درباره دلاوری‌ها #سختی‌ها و سرگرمی‌های خطرناک نوشته جی.کی رولینگ #معرفی کتاب داستان‌هایی کوتاه از هاگوارتز درباره دلاوری‌ها #سختی‌ها و سرگرمی‌های خطرناک نوشته جی.کی رولینگ #درباره کتاب داستان‌هایی کوتاه از هاگوارتز درباره دلاوری‌ها #سختی‌ها و سرگرمی‌های خطرناک نوشته جی.کی رولینگ ترجمه امین بهره‌مند #انتشارات فیدیبو #معرفی آثار ترجمه شده امین بهره‌مند

ارسال نظر برای «معرفی کتاب داستان هایی کوتاه از هاگوارتز درباره دلاوری‌ها، سختی‌ها و سرگرمی‌های خطرناک نوشته جی.کی رولینگ »