معرفی کتاب داستان هایی کوتاه از هاگوارتز درباره قدرت، سیاست و اشباح مزاحم نوشته جی.کی رولینگ


معرفی کتاب داستان هایی کوتاه از هاگوارتز درباره قدرت، سیاست و اشباح مزاحم نوشته جی.کی رولینگ

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۰

تعداد بازدید : ۳۴۲

نویسنده : رضاخادمی قشلاق

قدرت یک ساحر یا ساحره با چوبدستی ای در دست، بیش از آن چیزی است که می توان تصور کرد. به کمک ورد یا معجونی مناسب آن ها می توانند عشق جعلی بسازند، در زمان سفر کنند، حالت فیزیکی خود و سایر اشیا را تغییر دهند و حتی به زندگی کسی پایان دهند. قدرت و جادو اگر در دستان فردی نادرست قرار بگیرند، می توانند مهلک، تاریک و کشنده باشند؛ این چیزی است که لرد ولدمورت به ما نشان داد. او شرورانه به دنبال قدرت بود تا جایی که تار و پود روح خود را تکه تکه و هر آنچه را که از او یک انسان می ساخت، نابود کرد. او تبهکارترین تبهکاران بود که آرزوی هولناکش برای قدرت و نابودی، او را به پیش می برد. واضح است که افراد بسیار اندکی از نظر قصد و نیات شیطانی می توانند با ولدمورت برابری کنند (هرچند که بلاتریکس لسترنج و دلورس آمبریج برای رسیدن به این مقام از هیچ تلاشی فروگذار نکردند)، اما شخصیت های دیگری نیز وجود دارند که جذب قدرت شده اند. در این کتاب مجموعه دست نوشته های جی.کی.رولینگ را در مورد قدرت، سیاست و برای تلطیف فضا در مورد اشباح مزاحم، مطالعه می کنید.

درباره نویسنده

جوآن «جو» رولینگ (زادهٔ ۳۱ ژوئیه ۱۹۶۵) با نام های هنری جی. کی. رولینگ رمان نویس، فیلم نامه نویس و بشر دوست اهل بریتانیا است که عمدهٔ شهرتش را برای نوشتن مجموعه داستان های هری پاتر کسب کرده است. این مجموعهٔ داستانی به ۶۵ زبان و به طور تقریبی در ۴۵۰ میلیون نسخه منتشر شده است.کتاب های هری پاتر از پرفروش ترین کتاب های تاریخ بشر بوده اند. او در حال حاضر فعالیت های انسان دوستانه و خیرخواهانه بسیاری را به عهده گرفته و پشتیبانی می کند.در سال ۲۰۱۴ جایزه ادبیات داستانی زنان، اقدام به انتخاب بیست نویسنده زنی کرد که بیشترین تأثیر را بر روی خوانندگان خود گذاشته اند. در این فهرست، رولینگ پس از هارپر لی، مارگارت اتوود و شارلوت برونته در جایگاه چهارم قرار گرفت.

مشخصات کتاب

کتاب داستان هایی کوتاه از هاگوارتز درباره قدرت، سیاست و اشباح مزاحم

نویسنده : جی.کی رولینگ

مترجم : امین بهره مند

ناشر: فیدیبو

تعداد صفحات : ۶۵ صفحه

#معرفی کتاب #معرفی کتاب داستان هایی کوتاه از هاگوارتز #معرفی داستان هایی درباره قدرت و سیاست و اشباح مزاحم #معرفی آثار جی.کی رولینگ #درباره کتاب داستان هایی کوتاه از هاگوارتز درباره قدرت #سیاست و اشباح مزاحم نوشته جی.کی رولینگ #معرفی کتاب داستان هایی کوتاه از هاگوارتز درباره قدرت #سیاست و اشباح مزاحم نوشته جی.کی رولینگ #درموردکتاب داستان هایی کوتاه از هاگوارتز درباره قدرت و سیاست و اشباح مزاحم نوشته جی.کی رولینگ ترجمه امین بهره‌مند #انتشارات فیدیبو #آثار ترجمه شده امین بهره‌مند

ارسال نظر برای «معرفی کتاب داستان هایی کوتاه از هاگوارتز درباره قدرت، سیاست و اشباح مزاحم نوشته جی.کی رولینگ »