معرفی کتاب نام من سرخ نوشته اورهان پاموک


معرفی کتاب نام من سرخ نوشته اورهان پاموک

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۷

تعداد بازدید : ۳۹۲

نویسنده : رضاخادمی قشلاق

هر نقشی یه قصه ای داره. سال هاست که نقاشا کتابا رو می خونن و بهترین جای قصه اش رو برا نقاشی کردن انتخاب می کنن: اولین دیدار عاشق و معشوق، صحنه ای که رستم سرِ دیوِ سفید رو از تنش جدا می کنه یا غمی که رو صورتش می شینه وقتی که می فهمه کسی رو که به دست خودش کشته پسرش بوده، صحنه ی الفت مجنون با شیرا و شغالا یا اون لحظه ای که پرنده های پیشگو به اسکندر می گن که به اولین ساحلی که می رسه به دست یه عقاب کشته می شه. چشامون از خوندن این کتابا خسته می شن و با دیدن نقاشیاش دوباره جون می گیرن، اگه یه جایی تو قصه هست که با خوندن نمی شه تجسمش کرد اون جاست که باید دست به دامن نقاشی شد، نقاشی رنگ و بوی یه قصه است. هیچ نقشی هم نیست که قصه ای نداشته باشه.

درباره نویسنده:

احسان نوروزی در سال 1358 در تهران متولد شد. نوروزی دانش‎آموخته رشته ادبیات نمایشی است. او علاوه بر ترجمه چندین اثر، نویسنده رمان نیز است.

مشخصات کتاب

کتاب نام من سرخ

نویسنده : اورهان پاموک

مترجم : احسان نوروزی ، عین له غریب

ناشر: نشر چشمه

تعداد صفحات : ۶۹۲ صفحه

شابک: 978-964-362-702-7

#معرفی کتاب #معرفی کتاب نام من سرخ #معرفی آثار اورهان پاموک #معرفی کتاب نام من سرخ نوشته اورهان پاموک #درباره کتاب نام من سرخ نوشته اورهان پاموک #درمورد کتاب نام من سرخ نوشته اورهان پاموک #انتشارات چشمه #معرفی آثار ترجمه شده احسان نوروزی #معرفی آثار ترجمه شده عین‌له غریب

نظرات کاربران

بسیار کتاب خوبی است

ارسال نظر برای «معرفی کتاب نام من سرخ نوشته اورهان پاموک »