معرفی کتاب هزار خورشید تابان نوشته خالد حسینی


معرفی کتاب هزار خورشید تابان نوشته خالد حسینی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۵

تعداد بازدید : ۴۰۵

نویسنده : رضاخادمی قشلاق

درباره کتاب هزار خورشید تابان

هزار خورشید تابان ماجرای نسلی که است با دیدگاهی متفاوت نسبت به خانواده و عشق، چشم به جهان می گشاید. داستان زندگی مریم و لیلا زنانی که سرنوشتشان به طور تصادفی توسط جنگ و کشته شدن عیزانشان به هم گره می خورد. مریم حاصل عشق مردی هوس باز است که با وجود داشتن سه زن شرعی دست به دامان کلفت خانه (ننه) می برد. و لیلا دختری که بچه نامشروع جوان معلول را در شکم دارد. خالد حسینی با تعصب و با قلمی فوق العاده قدرتمند نشام می دهد که عشق یک زن به خانواده اش می تواند او را تا پای جان وادا به اقدامات تکان دهنده و قهرمانانه ای کند. و در نهایت این خود عشق و یا حتی حافظه ی عشق است می تواند کلید بقا باشد.

درباره نویسنده

خالد حسینی زاده ۴ مارس سال ۱۹۶۵ در کابل نویسنده افغانستانی است. عمده شهرت وی بابت نگارش دو رمان بادبادک باز و هزار خورشید تابان است. نام آخرین رمان او، و کوهستان به طنین آمد؛ می باشد که به فارسی نیز ترجمه شده است. حسینی ساکن ایالات متحده است و آثار خود را به زبان انگلیسی می نویسد.

مشخصات کتاب

کتاب هزار خورشید تابان

نویسنده : خالد حسینی

مترجم : بهناز پیاده

ناشر: راه معاصر

تعداد صفحات : ۴۱۶ صفحه

شابک: 978-600-6585-46-8

#کتاب هزار خورشید تابان نوشته خالد حسینی #درباره کتاب هزار خورشید تابان نوشته خالد حسینی #معرفی کتاب هزار خورشید تابان نوشته خالد حسینی #انتشارات راه معاصر

ارسال نظر برای «معرفی کتاب هزار خورشید تابان نوشته خالد حسینی»