مسابقه کتابخوانی دعبل و زلفا + جایزه ویژه خودرو سواری


مسابقه کتابخوانی دعبل و زلفا + جایزه ویژه خودرو سواری

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۵

تعداد بازدید : ۳۶۱

نویسنده : yarketab

برای مشاهده جزئیات کتاب دعبل و زلفا اینجا کلیک کنید.

نحوه شرکت در مسابقه:

شرکت کنندگان با خرید کتاب، مطالعه و ارسال کد قرعه کشی به سامانه پیامکی 30003209 ابتدا در قرعه کشی هفتگی شرکت داده می شوند که نتایج قرعه ‎کشی هفتگی، هر هفته اعلام و جایزه فرد برنده حداکثر تا یک هفته بعد پرداخت می شود.

در پایان مهلت شرکت، سؤالات محتوایی و تستی این مسابقه بر روی سایت yarketab.com منتشر می شود و تنها افرادی که دارای کد انحصاری قرعه کشی هستند، می توانند پاسخ سؤالات را همراه با کد، ارسال کنند و در صورت پاسخگویی درست به سؤالات، در قرعه کشی نهایی جایزه ویژه شرکت داده می شوند.

جوایز مسابقه: یک دستگاه خودروی سواری و هشت کمک هزینه سفر به عتبات عالیات را به عنوان جوایز ویژه این مسابقه اعلام و تصریح کرد: همچنین دوشنبه هر هفته پس از دهه کرامت تا پایان ماه صفر قرعه کشی های هفتگی انجام و یک جایزه چهار میلیون ریالی(کمک هزینه سفر به مشهد)، دو جایزه یک میلیون ریالی(کارت خرید کتاب و سوغات) و سه بسته متبرک فرهنگی به برگزیدگان اهدا می شود.

سؤالات مرحله نهایی در تاریخ 24 آبان ماه و همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی منتشر می شود، شرکت کنندگان تا پایان آبان ماه برای ارسال پاسخ ها مهلت دارند و قرعه کشی مرحله نهایی نیز در روز، چهارم آذر ماه مصادف با 17 ربیع الاول و سالروز میلاد فرخنده پیامبر اکرم(ص) انجام خواهد شد.

روش خرید غیرحضوری کتاب دعبل و زلفا:

قیمت پایه کتاب 25000 تومان می باشد، که با تخفیف ویژه مسابقه شما می توانید کتاب را به مبلغ 12500تومان خریداری نمایید، تحویل رایگان در شهر بیرجند، سایر هموطنان با پرداخت هزینه پستی 13000 تومان کتاب را درب منزل دریافت کنند

هزینه خرید: 12500تومان

هزینه تحویل درب منزل: شهر بیرجند رایگان، سایر شهرها مبلغ هزینه پستی 13000تومان به مبلغ کتاب اضافه می شود.

نحوه سفارش: برای سفارش کافی است مبلغ مد نظر را به شماره کارت(بانک کشاوری: 6037701183282356 - بنام محسن یوسفی) و بعد از واریز تصویر رسید پرداختی را بهمراه آدرس پستی خود به شماره 09156644838 در شبکه اجتماعی سروش یا تلگرام یا پست الکترونیکی mu3fi@chmail.ir ارسال نمایید.

#معرفی کتاب #معرفی کتاب دعبل و زلفا #معرفی مسابقه کتابخوانی دعبل و زلفا #خرید اینترنتی کتاب دعبل و زلفا #خرید اینترنتی کتاب #خرید کتاب مسابقه #مظفر سالاری #دعبل و زلفا

نظرات کاربران

سلام، هزینه اصلی کتاب 25000تومان می باشد، فقط در بازه مسابقه 50% تخفیف شامل آن شده است

سلام کتاب 12500 و هزینه پستی 13000؟!! فکری براش می کردید!!

سلام، متاسفانه ناشر نسخه pdf رو برای انتشار و فروش ایجاد نکرده و افراد تنها با خرید نسخه فیزیکی کتاب می توانند کتاب را مطالعه یا در مسابقه شرکت کنند

سلام. امکان خريد فايل PDF کتاب وجود ندارد تا هم هزينه پستي حذف شود و هم به قيمتي مناسب بتوان کتاب را تهيه نمود؟

ارسال نظر برای «مسابقه کتابخوانی دعبل و زلفا + جایزه ویژه خودرو سواری»