معرفی کتاب ورق‌ها روی میز نوشته آگاتا کریستی


معرفی کتاب ورق‌ها روی میز نوشته آگاتا کریستی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۱

تعداد بازدید : ۲۱۳

نویسنده : reza75

تابستان سال ۱۹۳۵، بعد ازظهر، قبل از شام. سالن پذیرایی منزل آقای شایتانا در لندن. اتاقی مجلل با وسایل و مبلمان اشرافی. یک در، وسط و انتهای صحنه است و به اتاق خواب راه دارد. پنجره های قدی و بزرگ به سمت راست صحنه قرار دارند. در مقابل این پنجره ها یک میز بازی بریج وجود دارد و در سمت مقابل شومینه بزرگی است که مبلی در برابرش قرار داده شده است. دو ویترین شیشه ای در اتاق وجود دارد. یکی کنار در و دیگری کنار پنجره انتهای صحنه و هر دو مملو از اشیاء هنری و تزیینی که مهم ترین آنها انفیه دان های بسیار نفیسی هستند. در واقع اثاثیه اتاق نه تنها ذوق و سلیقه صاحب منزل را نشان می دهند؛ بلکه از ثروت فراوان او نیز نشان دارند. وقتی پرده بالا می رود، چهار نفر در دو گروه ایستاده، می نوشند و محتویات ویترین ها را تحسین می کنند.

درباره آگاتا کریستی:

آگاتا کریستی نویسنده انگلیسی ادبیات جنایی-کارآگاهی و خالق شخصیت های معروف مارپل و پوآرو است. ملکه جنایت لقبی است که به این نویسنده مبتکر و پیشرو داده شده است. داستان های جذاب آگاتا کریستی باعث شده تا او در میان پرفروش ترین نویسندگان تمام دوران ها قرار بگیرد. آگاتا کریستی اولین کسی بود که جایزه استاد اعظم را از مجمع معمایی نویسان آمریکا دریافت کرد.

مشخصات کتاب:

معرفی کتاب ورق ها، روی میز

نویسنده : آگاتا کریستی

مترجم : مشهود محسنیان ، هادی جاودانی

ناشر: انتشارات نمایش

تعداد صفحات : ۲۱۶ صفحه

شابک: 978-964-2747-47-4

#معرفی کتاب ورق‌ها روی میز نوشته آگاتا کریستی #معرفی کتاب #درباره کتاب ورق‌ها #روی میز نوشته آگاتا کریستی #معرفی کتاب ورق‌ها #روی میز نوشته آگاتا کریستی ترجمه مشهود محسنیان #هادی جاودانی #انتشارات نمایش  #معرفی آثار ترجمه شده مشهود محسنیان #معرفی آثار ترجمه شده هادی جاودانی

ارسال نظر برای «معرفی کتاب ورق‌ها روی میز نوشته آگاتا کریستی »