کتاب هفتمین مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت از دومین دوره مسابقات ویژه دانشجویان کشور اعلام شد


کتاب هفتمین مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت از دومین دوره مسابقات ویژه دانشجویان کشور اعلام شد

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۰۱

تعداد بازدید: ۹۲۸

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران هم زمان با ایام الله دهه فجر کتاب «خاطرات احمد احمد» نوشته «محسن کاظمی» را برای هفتمین مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت از دومین دوره مسابقات ویژه دانشجویان کشور انتخاب کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران هم زمان با ایام الله دهه فجر کتاب «خاطرات احمد احمد» نوشته «محسن کاظمی» را برای هفتمین مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت از دومین دوره مسابقات ویژه دانشجویان کشور انتخاب کرد. این مسابقه نظیر دوره های گذشته در جمعه آخر هر ماه به صورت مجازی از طریق سایت باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir در روز جمعه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۹ تا ۲۴ برای دانشجویان علاقه مند کتابخوانی برگزار می شود. دانشجویان می توانند جهت ثبت نام و شرکت در این مسابقه به سایت مذکور مراجعه کنند.

در این دوره هم به برگزیدگان این مسابقه کتابخوانی جوایز ۲ میلیون ریالی اهداء می شود.

احمد احمد از مبارزان سیاسی دوره پهلوی دوم است که به علت نوع مبارزاتش (فعالیت در حزب مخفی ملل اسلامی به رهبری سید محمد کاظمی بجنوردی) با اشخاص و گروه های انقلابی بسیاری همکاری و فعالیت داشته و به سبب آن چندین بار دستگیر، شکنجه و زندانی شده است. براساس این گزارش، مجموعه مسابقات کتابخوانی «هشت بهشت» با عنوان هر ماه یک کتاب یک مسابقه برای دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور برگزار می شود و به تناسب نفرات شرکت کننده این مسابقه هر ماه ۱۵ برگزیده خواهد داشت. در پایان هر سال هم ۸ جایزه ویژه به ۸ برگزیده ای تعلق می گیرد که در همه مسابقات شرکت و بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند. نسخه الکترونیکی و صوتی این کتاب در پلتفرم طاقچه و فیدیبو موجود است.

#کتاب هفتمین مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت #دومین دوره مسابقات کتابخوانی ویژه دانشجویان #مسابقه کتابخوانی براساس کتاب خاطرات احمد احمد
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «کتاب هفتمین مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت از دومین دوره مسابقات ویژه دانشجویان کشور اعلام شد»