معرفی کتاب شرکای جرم نوشته آگاتا کریستی


معرفی کتاب شرکای جرم نوشته آگاتا کریستی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۲۹

تعداد بازدید : ۱۴۹

نویسنده : reza75

ذره بینی دست تاپنس داد. تاپنس عکس را با دقت از پشت ذره بین بررسی کرد. با قدری تخیل می شد خراش روی فیلم عکاسی را شبیه یک موجود کوچک بالدار تصور کرد که نشسته روی بخاری. تاپنس فریاد زد: ــ وای! بال هم دارد. چقدر جالب. یک فرشته واقعی آن هم در آپارتمان ما. باید در این مورد برای کانن دویل(۱) نامه بنویسم(۲)؟ تامی، به نظرت آرزوهایمان را برآورده می کند؟ ــ بعدا معلوم می شود. تمام بعدازظهر را از ته دلت آرزو می کردی که اتفاقی بیفتد. همان لحظه در باز شد و پسر جوان قدبلندی حدودا پانزده ساله که معلوم نبود دربان است یا پیشخدمت، با رفتاری اشرافی پرسید: ــ مادام، خانه اید؟ مثل اینکه زنگ در خانه را می زنند. تاپنس با اشاره جواب مثبت داد و آلبرت رفت. بعد آهی کشید و گفت: ــ کاش آلبرت نمی رفت سینما. الآن ادای یکی از خدمتکارهای لانگ آیلند را درمی آورد. خدا را شکر بهش گفتم حق ندارد از مردم کارت ویزیت بگیرد و داخل یک سینی برای من بیاورد. در دوباره باز شد و آلبرت اعلام کرد: ــ آقای کارتر طوری گفت انگار که این اسم یک عنوان اشرافی است. تامی با تعجب زیر لب گفت: ــ رئیس. تاپنس با خوشحالی و هیجان از جا پرید و به مرد قدبلند مو خاکستری که نگاهی نافذ و لبخندی بی حال داشت خوشامد گفت: ــ آقای کارتر، خوشحالم که می بینمتان. ــ چه خوب، آقای تامی. بگو ببینم اوضاع در کل چطور است؟

درباره آگاتا کریستی:

آگاتا کریستی نویسنده انگلیسی ادبیات جنایی-کارآگاهی و خالق شخصیت های معروف مارپل و پوآرو است. ملکه جنایت لقبی است که به این نویسنده مبتکر و پیشرو داده شده است. داستان های جذاب آگاتا کریستی باعث شده تا او در میان پرفروش ترین نویسندگان تمام دوران ها قرار بگیرد. آگاتا کریستی اولین کسی بود که جایزه استاد اعظم را از مجمع معمایی نویسان آمریکا دریافت کرد.

مشخصات کتاب:

شرکای جرم

نویسنده : آگاتا کریستی

مترجم : فائزه اسکندری

ناشر: هرمس

تعداد صفحات : ۲۸۷ صفحه

شابک: 978-964-363-930-3

#معرفی کتاب #معرفی کتاب شرکای جرم #معرفی نوشته های آگاتا کریستی #درباره کتاب شرکای جرم نوشته آگاتا کریستی #معرفی کتاب شرکای جرم نوشته آگاتا کریستی ترجمه فائزه اسکندری #انتشارات هرمس #اثار ترجمه شده فائزه اسکندری

ارسال نظر برای «معرفی کتاب شرکای جرم نوشته آگاتا کریستی»