معرفی کتاب پیش از آن که بخوابم نوشته اس جی واتسون


معرفی کتاب پیش از آن که بخوابم نوشته اس جی واتسون

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۳۱

تعداد بازدید : ۱۱۸

نویسنده :
رفیعه علی زاده

کتاب حول زنی به نام کریستین میچرخد.

وی در طی حادثه ای حافظه اش را به کلی از دست داده و چیزی از گذشته را به یاد نمی آورد و هر بار که میخوابد و بیدار میشود اتفاقات قبل از خوابش و افراد واقع در زندگیش را به کل فراموش می کند.

کریستین هر بار مصمم است راهی برای نجات از این وضعیتش پیدا کند که در این بین رازهای عجیبی از زندگیش برایش فاش میشود.

چشم هایم که به تاریکی عادت می کند، نگاهی به اطراف می اندازم. پیراهن راحتی ای پشت در کمد لباس آویزان است؛ که مناسب زن هاست، ولی زنی که سنش از من خیلی بیشتر باشد. شلوار تیره رنگی مرتب و تاشده پشت صندلی میز توالت قرار گرفته است، اما چیز دیگری به چشمم نمی آید. ساعت رادیویی ظاهر پیچیده ای دارد، ولی موفق می شوم با پیدا کردن دکمه ای ساکتش کنم.

درباره نویسنده:

رمان پیش از آن که بخوابم اولین رمان نویسنده آن یعنی اس جی واتسون در سال ۲۰۱۱ است که توسط خانم شقایق قندهاری ترجمه شده و نشر آموت آن را به چاپ رسانده است.

نکته جالب توجه در مورد این نویسنده بریتانیایی این است که تحصیلات او در رشته فیزیک بوده و مدتی به عنوان شنوایی سنج در بیمارستان کار میکرده است. این پیش زمینه از نویسنده، خواننده را بر آن میدارد که با رمانی آبکی طرف است یا یک شاهکار ادبی. خوشبختانه مورد دوم درس است طوری که تا الان به چهل زبان دیگر ترجمه شده و جز آثار پرفروش نیویورک تایمز و ساندی تایمز شده است.

مشخصات کتاب:

کتاب پیش از آن که بخوابم نوشته: اس جی واتسون ترجمه:شقایق قندهاری انتشارات: آموت

#معرفی کتاب #معرفی کتاب پیش از آن که بخوابم اس جی واتسون #معرفی کتاب پیش از آن که بخوابم نوشته اس جی واتسون ترجمه شقایق قندهاری #معرفی آثار و نوشته های اس جی واتسون #معرفی شقایق قندهاری #معرفی آثار ترجمه شده شقایق قندهاری #انتشارات آموت

ارسال نظر برای «معرفی کتاب پیش از آن که بخوابم نوشته اس جی واتسون»