معرفی کتاب زنگ ها برای که به صدا در می آید نوشته ارنست همینگوی


معرفی کتاب زنگ ها برای که به صدا در می آید نوشته ارنست همینگوی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۲۱

تعداد بازدید : ۲۲۷

نویسنده : رضاخادمی قشلاق

داستان «زنگ ها برای که به صدا درمی آید» از جنگ های داخلی اسپانیا گرفته شده است و در آن شور انقلابی، زندگی تلخ و شیرین، کینه ها، عشق ها، پیروزی ها و شکست های مردمان ساده چنان ماهرانه نقاشی شده است که بسیاری آن را برجسته ترین اثر همینگوی شناخته اند.

درباره نویسنده:

همینگوی متولد سال 1899 و برنده جایزه نوبل ادبیات و پسر بزرگ پزشکى به نام «کلارنس همینگوى» و مادرى به نام «گریس هال» است . در سال 1917 و پس از فارغ التحصیلى از دبیرستان ارنست همینگوى به عنوان خبرنگار روزنامه «کانزاس سیتى استار» ؛ روزنامه ای که در آن دوران یکی از روزنامه های مطرح آمریکایی بود؛ مشغول به کار شد. ارنست به خاطر ضعف بینایی از خدمت نظام معاف شد ولی با این حال به عنوان راننده آمبولانس راهى جبهه هاى جنگ جهانى اول شد. در سال 1918 همینگوى در حالیکه 19 سال داشت در جبهه جنگ اتریش، ایتالیا زخمى شده در یکی ازبیمارستان های میلان بسترى شد او در همین بیمارستان بود که عاشق پرستار خود، «اگنس ون کروسکى» شد و به او پیشنهاد ازدواج داد.

مشخصات کتاب:

زنگ ها برای که به صدا درمی آید

نویسنده : ارنست همینگوی

مترجم : رحیم نامور

ناشر: انتشارات امیرکبیر

تعداد صفحات : ۳۴۶ صفحه

شابک: 978-964-00-1326-7

#معرفی کتاب #معرفی کتاب زنگها برای که به صدا در می‌آید #معرفی آثار ارنست همینگوی #درباره کتاب زنگ‌ها برای که به صدا درمی‌آید نوشته ارنست همینگوی #معرفی کتاب زنگ‌ها برای که به صدا درمی‌آید نوشته ارنست همینگوی ترجمه رحیم نامور #انتشارات امیرکبیر #آثار ارنست همینگوی #آثار رحیم نامور

ارسال نظر برای «معرفی کتاب زنگ ها برای که به صدا در می آید نوشته ارنست همینگوی»