شرح دعای سلامتی امام زمان(عج)


تاریخ شروع : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
مهلت شرکت : ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
مجموع جوایز : 2000000 ریال
تعداد برنده ها : ۳

شرح دعای سلامتی امام زمان(عج)

به منظور ترویج معارف مهدوی به ویژه آشنایی افراد با محتوای دعای سلامتی امام زمان(عج)، کتاب «شرح دعای سلامتی امام زمان(عج)» حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن قرائتی به مسابقه گذاشته می شود تا از این طریق آحاد جامعه با شرح یکی از دعاهایی که تقریبا همه افراد جامعه از کوچک تا بزرگ آن را حفظ هستند آشنا شوند و معرفتی اگرچه اجمالی نسبت به این دعا پیدا کنند.

بخشی از این کتاب رابا هم می‌خوانیم:دعا برای سلامتی امامهمه در برابر امام زمان(عج) مسئولند و نسبت به ایشان وظایفی دارند. یکی از ان وظایف، انجام دادن اعمالی است که موجب تندرستی ایشان می‌شود، مانند صددقه دادن و دعا کردن.

حتی اگر کسی برای سلامتی امام زمان(عج) صدقه ندهد و دعا هم نکند، پروردگار متعال، وجود گرامی ایشان را از گزند حوادث و بلاها محفوظ می‌دارد، اما نکته آن است که اینگونه اعمال، پیش از آن‌که آثاری برای امام داشته باشد، فواید و نتایجی برای عامل به همراه دارد؛ مانند « نماز خواندن» که اگر همه انسان‌ها کافر شوند و نماز نخوانند، ذره‌ای از عظمت پروردگار کم نمی‌شود و خداوند متعال نیز محتاج عبادات بندگان نیست. انسان براساس وظیفه و احتیاج به عنایت پروردگار، عبادت می‌کند و نماز می‌خواند؛ لذا کسی که نماز می‌خواند و شکر نعمت پروردگار را انجام می‌دهد، فواید بسیاری را نصیب خود می‌کند. همچنین از نتایج دعا برای امام زمان(عج)، جلب توجه و عنایت خاص ایشان است. بنابر آیه 60 سوره الرحمن و آیه 86 سوره نساء، حضرت مهدی(عج) علاوه بر بذل عنایات فراوان به شخص دعا کننده، در حق او دعا هم می‌کند.*** هزینه پرداختی کاربران جهت شرکت در این مسابقه جهت کمک هزینه جهیزیه نوعروسان زیر نظر موسسه خیریه غیر انتفاعی بی بی نفیسه(س) خواهد شد.به 3 کاربری که بیشترین پاسخ صحیح داده باشند، مجموعا جوایزی به ارزش دو میلیون ریال تعلق خواهد گرفت.برای دریافت منبع مسابقه اینجا کلیک کنیدبرای شرکت در مسابقه وارد حساب کارری خود شوید و یا اگر عضو نیستید ، ثبت نام کنید.
استان : خراسان‌جنوبي
تعداد مسابقات برگزار کرده : ۹۴


جدیدترین مسابقات برگزار کننده:
مصرع یابی پارسی گوی آذری زبان

مصرع یابی پارسی گوی آذری زبان


جایزه : ۵۰,۰۰۰ ریال
هزینه شرکت : ۰ ریال

۱۳ روز مانده به اتمام

شروع توضیحات بیشتر
شیخ عطار نیشابوری

شیخ عطار نیشابوری


جایزه : ۶۰,۰۰۰ ریال
هزینه شرکت : ۱۵۰۰ ریال

۲۳ روز مانده به اتمام

شروع توضیحات بیشتر
روستای ییلاقی درخش

روستای ییلاقی درخش


جایزه : ۵۰,۰۰۰ ریال
هزینه شرکت : ۷۰۰ ریال

۱ روز مانده به اتمام

شروع توضیحات بیشتر
فرصت بندگی

فرصت بندگی


جایزه : ۵۰,۰۰۰ ریال
هزینه شرکت : ۱۰۰۰ ریال

۱۲ روز مانده به اتمام

شروع توضیحات بیشتر

ارسال نظر برای «شرح دعای سلامتی امام زمان(عج)»